Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Memo pártnak a következő...

A Memo pártnak a következő választásokon lesz mostmár esélye végre bejutni a parlamentbe?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobb kis párt a Memo mint az ilyen MKKP meg mint a mostani LMP, stb

júl. 9. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Mivel csak egy fidesz által pénzelt kamupárt, nem hiszem.
júl. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk arra valódi jelek vannak, hogy ez nem csak egy tévhit hanem a Memo lehet tényleg egyetlen fiók pártja a Fidesznek nem úgy mint a többire amire rá mondják. De csak jeleket észleltem ennél az egy pártnál, bizonyítékot még nem szóval
júl. 9. 00:51
 3/6 TheCoolGamer válasza:
78%
Nem
júl. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
A fidesz fiókpártja az LMP, MHM, Memo
júl. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es Nem vagyok olyan begyepesedett, hogy ezt elhiggyem van rá bizonyitékod? Nincs, addig te csak ne terjesszél ilyeneket, kösz! Senki nem kérte, hogy ezt a hülyeséget írd be ide jelentettem is a választ. Az LMP 2022-ben még a DK összefogáshoz is csatlakozott. Persze Vitézyt támogatták a polgármester választáson, de nem úgy ahogyan gondolod illetve Vitézy csak egy polgármester jelölt volt nem egy miniszter jelölt lehet, hogy 5 év múlva már nem is indulhat LMP jelöltként ha ez valóban kiderül róla. De akkor ennyi erővel a Párbeszéd és a Tisza is Fidesz fiók párt meg mindenki aki nincs teljesen Gyurcsány oldalán. Karácsony sincs éppen túl rossz viszonyban Orbánnal tehát akkor ha az LMP vagy főleg a MHM-re rá mondod, hogy Fidesz fiók párt akkor Párbeszédre még jobban rálehet mondani.
júl. 9. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom te sem vagy igazán képben a dolgokkal.
júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!