Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar politikai életben...

A magyar politikai életben kinek a beceneve a "Pepi"?

Figyelt kérdés
Haverom hivatkozik valakire már nem először, nem akarom lejáratni magam hogy ennyire nem vagyok képben így nem kérdeztem rá kire gondol, de őszintén szólva fogalmam sincs ez kinek a beceneve. Magyar Péteré? Szijjártóé?

júl. 8. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha a haverod Mukinak fog majd hívni valakit azt is megkérdezed tőlünk, mert mi biztos tudjuk kire gondol?
júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért, ez nem egy univerzális becenév? Kb. mint a Lölö, amit mindenki tud kit takar? Azért kérdeztem meg mert azt hittem ez egy közismert, elterjedt elnevezés amit csak én nem tudok. Bocs ha tévedtem.
júl. 8. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

-Pepi=paróka

-Vagy Ricardo Pepi a focista

-Esetleg I. Pepi hajdani egyiptomi fáraó...

Szerintem következtesd ki,hogy kire mi illik.Vagy kérdezd meg a haverodat,hogy melyik politikusra gondol.Mert ezt én sem hallottam még magyar politikussra vonatkoztatva.

júl. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Muki:

[link]

júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok,hogy a "Jesszum Pepi"-ből a Pepi a József, a Mária férje. A Joseph 1ik beceneve pl Pepi. Asszem, azt olvastam.
júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!