Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá hogy egy...

Mit szóltok hozzá hogy egy átlag magyar vagyona már elérte a 100 millió forintot. Kell ennél jobb?

Figyelt kérdés
júl. 7. 22:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Van egy húszéves autóm, az ér kb. félmilliót, van a bankban is kb. annyi fizetés után, van pár ruhám (némelyik már lyukas, de még hordható), számítógép, mobil, tv, bútorok, ezek is érnek vagy egy milliót, és van egy házam, amit örököltem, azt kb. 120 millióért lehetne eladni most, mert elbontva kb. annyit ér a telek. Tehát én gazdagabb vagyok mint az átlag.
júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#20: Akinek dolgoznia kell a pénzért, az nem gazdag.
júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#21 Ha van családod, akkor azért a családtagok számával eloszthatod az összeget. Még mindig kijön a 100 milla?
júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#21: Ez különvagyon. Örököltem.
júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#24 értem, de ha van családod és ott nincs mindenkinek 120 misije, akkor bizony az átlag az úgy jön ki, hogy...
júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!