Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amennyiben a Fidesz mindvégig...

Amennyiben a Fidesz mindvégig azt tervezte, hogy Szentkirályi visszalép minek költöttek el több, mint 100 millió forintot csak a facebook hirdetésekre?

Figyelt kérdés

Először szeretnék leszögezni pár dolgot.

100 millió nem tűnik soknak, de maga a Fidesz "csak" háromszor annyit költött, de ők vegyesen kampányoltak Karácsony, illetve Magyar Péter ellen.

Emellett a Megafonosok videóira kb 550 millió forintot költöttek, csak a facebookon.

[link]

Nem furcsa az, hogy Szentkirályira ráköltöttek egy Megafonosnyi pénzt, ha az elejétől kezdve úgy volt, hogy visszalép? Főleg úgy, hogy szerintem a facebookon kevésbé kampányoltak, mert nehéz csak a budapestiekre célozni a hirdetéseket.

Plusz, Szentkirályinak esélye sem volt nyerni, ez már az elején látszott, viszont az országos politikában Magyar Péter nagy kockázatot jelent a Fidesznek, nem az ő karaktergyilkolására lenne érdemes költeni inkább?

Vagy amit Szentkirályira költöttek az is csak elterelés volt? Mit gondoltok?



jún. 7. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol faragnak, ott hullik a forgács!
jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mad Max2 ***** válasza:
86%

Háát igen, gyereksebészeti osztályok meg egyéb korházi osztályok zártak be ez idő alatt pénz hiány miatt.


Azta sok pénzt bizony hasznosabb dologra is lehetett volan költeni


Én nem erre fizettem be az adómat, hogy agymosásra, hazug úszításra költsék a pénzt!

jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most bacctak el 1200 milliárdot a ferihegyi reptérre, szerinted 100 milla számít nekik?
jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
100 csak a facebook hirdetés. Gondolom ott a youtube, a plakátok,tv...
jún. 7. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez így volt tökéletes nekik. Nézzük honnan hová jutottak Április-Június:


Szentkirályi Alexandra+Vitézy együtt volt 38% (Vitézy 22%-Sz.A 16%)


Friss felmérés: Vitézy 28% - Sz.A. 27%. Együtt 55%.


Tehát a 38%-ból csináltak 55%-ot. Összeadni így nem lehet a számokat, de a fidesz megpróbálja lemásolni az ellenzék taktikáját, amikor visszalépegetnek egymás javára, hogy 1 induló legyen a főellenfél (fidesz) ellen. Ez történik most, csak a fidesz alkalmazza, és a számok szerint működik. A valóság lehet más lesz, de más esély nem lett volna leváltani karácsonyt.

jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát a múltkori ellenzéki összefogásnak sikerült összehoznia az eddigi legerősebb 2/3-ot, utólag is gratulálok nekik...

Amúgy én úgy gondolom, hogy nem eleve ezt tervezték, hogy SzA visszalép, hanem majd meglátják mi lesz, mit mutat a közvélemény. Azt nyilván nem tudom pontosan, hogy ha nincs visszalépés Vitézynek mennyi esélye lett volna, az igaz, hogy az utolsó vitájuk alapján Vitézy "nyert", ha lehet ezt mondani, de szerintem akkor KG nyert volna.

Arra lettem volna kíváncsi az mit gondol, aki azt mondja, hogy eleve így volt lebeszélve, hogy SzA visszalép.

jún. 7. 21:15
 7/9 A kérdező kommentje:
*akkor is KG nyert volna, hiába teljesített jól vitézy a vitán. Ezt akartam leírni, csak nem sikerült...
jún. 7. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi: Puttyantó engedelmével történt minden.
jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű kármentés, Szentkirályi esélytelen, marha nagy blama lett volna 25-26%-os Fidesz "győzelem" sz@rul kommunikálható. Így már csak az ellenséget kell legyőzni, ha sikerül lehet verni a mellet, ha nem akkor a Vitézy b@szta el. Ebből a Fidesz csak jól jöhet ki, az eredmény majdnem mindegy, arcvesztés minimális. Ha Vitézy győz "Jól el kergettük Gyurcsány emberét". Ha Vitézy nem fekszik le nekik akkor ő is Gyurcsány embere és lehet is ekézni 1000-rel. 🤣 Innen minden pozíció jól kommunikálható, és csak ez számít.
jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!