Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most nem az lenne szerintetek...

Most nem az lenne szerintetek a helyes megoldás, ha a 2026-os országgyűlési választásokon csak a Fidesz meg a Tisza indulna?

Figyelt kérdés

Egy párt sem indulna el ezen kívül. Valamint az óellenzéki pártok nem kezdenének látvanyosan beállni a Tisza mögé, csak mondjuk arra bíztatnának mindenkit, hogy a Fidesz ellen szavazzon?


Szerintem úgy meglenne a kormányváltás.



júl. 6. 18:49
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a felvetésnek semmi értelme nincs. Én is a Tisza pártot támogatom, de a Fidesz fiókpártjai mint a Mihazánk vagy a DK biztosan nem fognak visszalépni.
júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
0%

7-


""Ilyen választási rendszerben nincs értelme 8 ellenzéki pártnak.""


Miért?


Például 2002-ben (is) hat párt indult mégsem nyert a Fidesz.

júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
0%

11-

""Fidesz fiókpártjai""



A Fidesz fiók pártja a Tisza!

júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
87%

Igen, de akkor volt két tömegpárt/néppárt, most csak a fidesz az. A bolond ellenzéki szavazók meg 8 felé szavaznak.


Dk-s


Eu-s mentelmi jogot is fel tudja függeszteni a magyar országgyűlés?

júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 éáé ***** válasza:
15%
Én észérvekkel betudom bizonyítani hogy a Tisza a fidesz fiók pártja és ezt Orbán szavaira alapozom
júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
50%

Az mhm és lmp nem fognak visszalépni az tuti, lévén 1érteműen Fideszes fiókpártok.

A DK viszont bizonyíthat.

Hogy valóban kormányváltást akar vagy nem.

És a szavazóikat is fel kell szólítaniuk, hogy első a kormányváltás.

Ha ez megvolt végre, utána lehet bármi másról beszélni.

júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 DK-s ***** válasza:
13%

#14-nek:


Céloztam rá korábban, hogy a mentelmi joga lejártáig. Ezalatt az EU-s mentelmi jogára gondoltam, mert azt meg sem kérdőjelezem, hogy a Magyarét megvonják.


Vagyis igyekezzen minél tovább az EU-parlamentben maradni, mert az lesz a biztosítéka a szabadságának.


És számomra teljesen világos, hogy akik itt a "Tiszát" emlegetik, azok személy szerint magyart értik alatta.


Magyar "halott", csak még nem tudja.

júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 DK-s ***** válasza:

Ismét #14-nek:


Rosszul fogalmaztam.


"azt meg sem kérdőjelezem, hogy Magyarországon, Magyarét megvonják"

júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért dk-s, de jelenleg is ülnek a magyar országgyűlésben olyan emberek, akiket felfüggesztett börtönre ítéltek. Ha jól tudom a dk frakcióban is. Vagy szerinted Magyar a telefon dobálásért 20 év letöltendőt fog kapni? Már ha kap egyáltalán valamit, már ha igaz egyáltalán ez a sztori. Szóval én szerintem ez miatt még nincs veszve magyar politikai karrierje.
júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 éáé ***** válasza:

Leírok egy elméletet, és valaki vagy elhiszi vagy nem.

Donáth Anna mondta hogy az ő és a momentum érdeme hogy a NER nem kap EU- S támogatást ? Ha ez igaz is. Erre a fidesz még jó hogy berág. Így létre hozta vagy ha nem is hozta létre de hagyta működni Magyar Péter pártját, az sem igaz hogy Magyar Pétert lejáratták, és sikeres karkater gyilkosságot követtek el ellene. Hiszen hogyan lehet hogy ha ennyire nagy erővel járatták le, még is ő lett a 2. legerősebb a fidesz után ? Mindez a terv része volt, hogy a fidesz által hagyott párt a Tisza, elszívja az ellenzéki szavazókat. És ebben ment tönkre a momentum.

Érdekes véletlenek vannak....

"A jó istennek van humorérzéke, mert a párizsi olimpia évében írta ki a magyar történelemből a momentumot".

- Orbán Viktor

júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!