Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Megoldás Mozgalom (MEMO)...

A Megoldás Mozgalom (MEMO) szatellit párt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért?

jún. 18. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy?
jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen
jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

Nem fogtak össze Gyurcsánnyal. Tehát igen.


Minden olyan párt, ami nem borul le és adja fel önmagát a DK-nak az a fidesz szatelitpártja és eladták magukat Zorbánnak, kilóra megvette őket Rogán

jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem, inkább csak egy unatkozó milliárdos egójának a megnyilvánulása, de nincs jelentősége,nem oszt ,nem szoroz.
jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

#4

????

Kérdeztél, vagy nem?

jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Rogán kamupártja
jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Fideszes kamupárt.
jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3, volt két választás közt, bármilyen aktivitásuk is? Láttál politikusukat, olvastál tőlük bármit, ami az aktuális ügyekkel foglalkozott volna?

Volt rendezvényük? Lehet, hogy volt, de, hogy én nem láttam, azt szentbiztos, pedig napi szinten olvasok hireket.


Egyébként, a kérdésre válaszolván, őróluk szólt tegnap a Partizánban a NAVos csávó kitálalása. Ezért nem demokrácia ez és ezért nem tiszták a körülmények és ezért nincs az az ellenzék, aki ilyen körülmények közt nyerni tudna.

jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#8


Ha nem origót olvasnál, akkor tudnád, hogy ez Orbán kamupártja és mind narancsügynökök ülnek benn.


Mindenki egy NERsevik narancsügynökök, aki elutasítja az egyetlen pártot, amely képes leváltani az orbáni rezsimet, azaz a DK-t.

jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9, 10 éve meg sem nyitottam a kormány sajtóosztályát, nem értem, miért gondolod, hogy én olvasok sajtóperrekorder hazugsággyárat.
jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!