Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek, hogy sokan...

Egyetértetek, hogy sokan azért szavaztak a Tiszára, mert az erőt látták benne, aki képes lehet legyőzni a Fideszt?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen ideológiai okokból. Ezért szavazhatott át sok baloldali ember is a Tiszára. A DK 13 éve nem tudja leváltani Orbánt és rendszerét, ez a rideg valság, max 20%-ra jók.. Az embereknek a tökük tele van ezzel. A nagy Összeborulás is 2022-ben csúfos vereséget szenvedett, pedig akkor összeállt mindenki mindenkivel. A szoci, meg dekás politikusok mégis mit gondoltak, hogy most más lesz?

júl. 6. 16:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Én középre sorolom magamnak, talán inkább balosak egy kicsi.. Szerintem nagy baj, hogy nincs egy erős, hiteles baloldal ebben az országban.
júl. 6. 17:01
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Így van erőt láttam benne hogy képesek lehetnek legyőzni a fideszt, a programjukból is sok minden tetszett, független média, az egymás elleni lázítás megszüntetése stb.
júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is csak azért szavaztam rájuk, mert neki van legnagyobb esélye legyőzni a Fideszt. De szívem szerint egy hiteles baloldali pártra szavaztam volna, ami Magyarországon nincsen.
júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 readymix ***** válasza:
Mi értelme van ennek a jobbozásnak és balozásnak? Pl. a lopás semmilyen normának nem felel meg. A diktatórikus, nepotizmuson alapuló gazdaságpolitika, az intézmények kiüresítése, az egyszemélyi kormányzásnak mi köze van a Jobb vagy Bal potikai fogalmához? A fesoroltak ma már egyik oldal esetében sem konformak. Orbán ill. a Fide$$ esetében bűnözőkről van szó, így tök felesleges bármilyen oldaliságról beszélni velük kapcsolatba. Ez a kormány egyszerűen a szemétdombra való és csak azután lehet a "merre tovább"-ról beszélni.
júl. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!