Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint szándékosan...

Akik szerint szándékosan történt az Árpád hídi baleset azok megmagyaráznák ezt?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan összesküvés elmélet van hogy az egész Árpád hídi baleset szándékos volt a Schadl tanú miatt nekem ez abszolút nem áll össze szerintem nincs az a profi titkosszolgálati módszer aki ezt így ki tudná számolni, valamint ki az aki emiatt bevállalna egy öngyilkosságot?
júl. 6. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

"szerintem nincs az a profi titkosszolgálati módszer"


Akkor te még az életed során nagyon sokszor fogsz nagyon meglepődni.

júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Szinte egészen biztosan kitervelt volt, nincsenek véletlenek.


Azt nem gondolnám, hogy öngyilkosság lett volna, az elkövető egyszerűen lehet csak elszámolta magát.


Ilyesmik korábban történtek már Magyarországon. Emlékezzünk még a nokiás dobozok kapcsán megjelent szír pénzváltós koronatanúra akit azóta sem tudni kik, de egyszer a saját autójában az úton fejbelőttek. Vagy ott van Rózsa-Flores Eduardo aki az öszödi-beszédet szivárogtatta ki, őt is konkrétan kivégezték a titkosszolgálatok a saját házában két másik emberrel együtt (még a WikiLeaks is foglalkozott a halálukkal, ahol kitervelt titkosszolgálati akcióról írtak).


Tehát ebben semmi különös nincs. Szinte egészen biztosan szándékosság áll itt is a háttérben, mint a szír pénzváltósnál is.

júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

A konteósok szeretnek konteózni.


Ugyanakkor kicsit túl van gondolva, mert nem kell mindent megszervezni. Elég egy olyan drogot beadni neki, ami felelőtlenné teszi, kikapcsolja az életösztönt, diszorientációt okoz. Minden más csak járulékos veszteség annak, aki holtan akarta látni.

júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

#3


Az ISIS pl többen megerősítették, hogy captagont adott be az öngyilkos terrorista merénylőinek, ez egy amfetamin származék dizájnerdrog. Ezeket amúgy nagyrészt szaúdi laborokban állítottak elő.

júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

4. Ezt nem tudom, csak azt akartam mondani, hogy elméletig a megöléséhez nem kell bevonni senkit sem. Ezért írtam, hogy túl van bonyolítva. Nem kell hozzá öngyilkos bérgyilkos meg hasonlók. Elég beadni a célszemélynek olyan drogokat, amitől teljesen felelőtlenné válik. Láttuk már, hogy drogok hatására gyilkoltak is, nem olyan régen az a rendőr halt meg a 11. kerületben így.

Beadnak egy hasonló drogkoktélt neki és kinyíratja magát. Mindenki más élete meg ugyanúgy nem számít. Putyin is kilőtte a nagy wagneres hadvezére gépét az összes utassal a fedélzeten. Szóval gondolom ugyanúgy szartak rá, hogy még kit visz magával a halálba.

Az is tragikus az egészben, hogy az emberek már ennyire nem tudnak megbízni a politikusokban és ilyen konteók születnek.

júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!