Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schadl-ügy egyik tanúját...

Schadl-ügy egyik tanúját megölték?

Figyelt kérdés

Ki fog derülni, hogy ez szándékos gyilkosság volt?

Most minden tanut likvidálnak?

[link]



júl. 4. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy ölték meg, rosszkor volt rossz helyen. Amúgy is már letanúzott és egy jelentéktelen figura volt.
júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Valoszinűleg Orbán Viktor adott parancsot a kivégzésre. Oroszországban az ablakból ugranak ki, nálunk járműbalesetnek álcázza a kormány a politikai gyilkoságokat.
júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
2: És az a piti drogos természetesen előre tudta, ki fog vele szemben jönni az Árpád hídon. XD Ennyire még egy ellenzéki sem lehet sötét.
júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
#3 Már hogyne lehetne. Olvass kommenteket az ellenzéki hírportálokon 😂 Ennyi fizetett aktivitista tuti nincs (mielőtt a DK szekta valamelyik tagja betámadna: 2RK szavazó vagyok).
júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha elolvasod a baleset körülményeit, akkor kijön, hogy ezt lehetetlenség lett volna megtervezni.
júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

3: Teljesen nyilvánvaló, hogy ez a fidesz által kitervelt akció volt. Reggel letartoztatnak egy drogost, akít súlyós börtönbüntetéssel megzsarolnak, hogy hajtsa végre a tervet. Szabadon engedik, majd a rendőrség titkoszolgálat segítségével, irányításával végrehajtja.

Ez teljes mértékben beleillik Orbán Putyin féle hatalomgyakorlásba.

júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Elég gyanús...
júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha valaki én tuti nem vagyok összeesküvés elmélet hívő, de ez azért tényleg gyanús, ugyanakkor a kivitelezés elégge nehézkes szerintem ahhoz hogy mégis kitervelt legyen. Nem tudom eldönteni, de biztosan jó része az embereknek azt gondolhatja joggal hogy szándékos lehetett. És már ez hogy felmerül ilyen gondolat sokat mond a jelenlegi közhangulatról meg a rendszerről.
júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Juhászt is kivégezték autóbalesetnek álcázva, és a rendőrautóban is meghalt egy fiatal,egészséges ember állítólagos szívrohamban. Meg az a meleg is, olaszban találtak rá, aranylővés. Mind gyanús. A Juhász ügyét a híres ügyvéd indította el, aki védte Whiskey-t viszkis bankrablót. A baleset körülményeit nem sikerült rekonstruálni, megismételni. Utána lehet nézni minden fent van a youtube csatornán, a gyanús és érthetetlen körülmények, pl. A létrával nem foglalkoztak, eltűnt. Valószínűleg a Juhászt agyonverték és a baleset az csak a megrendezett, másik gyanús a fékút hiánya.
júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!