Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért nem akar...

Magyar Péter miért nem akar többkulcsos adót?

Figyelt kérdés
Az támogatja az egykulcsos adót, aki nem ért a közgazdaságtanhoz.

júl. 6. 05:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
20%

#9 legtöbb tanár annyit sem érdemel amennyit most kap. Nem dolgozik a legtöbb semmit, csak az irányításmániájukat szeretik kiélni.


Nekem megmondta a matek tanár általánosban hogy egy csöves, buta senki leszek, mert nem tudtam megérteni úgy ahogy ő magyarázta az anyagot. Nyilvánosan is megszégyenített.

(Amúgy mérnök lettem….és 3x annyit keresek mint ő. Tehát nem velem volt a probléma hanem vele kiderült.)

Ilyen emberek miért fizessenek kevesebb adót?


Rossz példát hoztál, legtöbb tanár azért megy tanárnak mert lusta volt komplexebb dolgokat megtanulni ami az iparban is hasznosítható.

júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%

#9

Abban önmagában semmi teljesítmény nincs, hogy valaki 6 évet ül valahol, s mondom ezt úgy, hogy mesteriztem mérnöki szakon. Ha a tudásod piaci alapon lófaxt nem ér, töröld ki a diplomáddal, elvesztettél 6 évet. Tanár vagy? Magán órára sorban állnak hozzád? Nem? Na, akkor annyit is érsz, senki nem akar tőled tanulni, s az egyetlen dolog, amit felmutatsz, hogy jaaj 6 év. Felelőséget kell vállalni azért, hogy az idődet hasznosan töltsd el, úgy tanulj, hogy azzal értéket teremts, értékes legyél. Az, hogy ülsz az iskolapadban, s magolod s leckét, semmit nem ér. S senki nem fogja levenni a terhet, hogy itt ülj 6 évet, s akkor értékes leszel. Csak a libsik itt arra verik, hogy a tanárok jaaj, meg az ápolók, aztán ha az injekciót mellé szúrja az ápoló, nem a vállát veregeted, hogy de ügyes vagy, hogy 5-ös voltál az egyetemen. Meg mikor 2 év után megbuksz, úgy, hogy figyelmesen követted a tanárt s bíztál benne, nem az lesz, hogy jaaj de tanárúr 6 évet ült egyetemen, hát milliót kellene keressen, még ha többet is árt mint használ.

júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%
Mert jobb oldali gazdag, pénzes figura, aki nem szeretne adózni! Neki nem Orbán rendszere nem tetszik, hanem hogy Orbán vezeti.
júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
28%

Nekem jelentősen csökkenne a fizetésem, ha többkulcsos lenne az adó, és mivel elsősorban saját magamért és a családomért tartozom felelősséggel erkölcsi kötelességem, hogy soha ne szavazzak olyan pártra, ami többkulcsos adót akar bevezetni.

A saját gyerekem kárán soha nem akarhatok másnak segíteni, aki ezt nem képes megérteni, azzal olyan messze áll egymástól az értékrendünk, hogy szóba állni sem érdemes egymással.


Magyar Péter szerencsére érti ezt.

júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek a 14-es válaszolóval.


Én sokat harcoltam, tettem azért,hogy jelentősen átlag feletti fizetésem legyen.

Sem gazdag apuka, sem politikai hátszelem, semmi ilyesmim nem volt.Magam kapartam ki a gesztenyét.


Olyan pártra nem szavazok, ami többkulcsosat akar bevezetni.

júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
56%

#12 Ez oké,csak akkor ne jászd az agyadat és me akarj úgy csinálni mintha te okosabb lennel, vagy többet dolgoznál mint mások. Azzal kellett volna kezdened hogy beismered hogy az egészet a piaci viszonyok határozzák meg, azt pedig nem érdekli hogy te mennyire vagy szép, okos stb.


Az AI-val egyébként egy csomó olyan programozói állás is meg fog szűnni. Amivel most jól lehet keresni. Egyszerűen nem lesz annyi emberre szükség. Biztos ha majd kirúgják az azért lesz, mert hirtelen akkorát romlott a teljesítménye.

júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
41%
#15 Mit vittél véghez ami olyan nehéz es különleges?
júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
42%

“Az AI-val egyébként egy csomó olyan programozói állás is meg fog szűnni. Amivel most jól lehet keresni.“


:DDDD

júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
65%
#18 Igen?
júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
21%

#17 sok pénzt keres. Ez ennek a rendszer a célja, ez a játék, aki ezt elérte az önmagában különleges.


#16


"Az AI-val egyébként egy csomó olyan programozói állás is meg fog szűnni."


Mondd, hogy nem értesz hozzá anélkül, hogy mondanád, hogy nem értesz hozzá. :)

júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!