Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges hogy Magyarország...

Lehetséges hogy Magyarország végzete és létezésének célja hogy gyarmat legyen?

Figyelt kérdés

júl. 5. 13:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
55%
10, nekem aztán tök mindegy, csak ne akarjanak a ruszkikhoz tartozni, ha tanultál történelmet, nyilván tudod, hogy mi volt a 3 alkalom.
júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%
Nincs semmiféle baj a szavazójog korlátozásával, ha ilyen komoly a tét. Ez nem liberalizmus. Csak józan ész. Ahogy nem szavazhat egy 6 éves, úgy ne szavazhasson egy nyugdíjas se, akit még egy háborús plakáttal, vagy Gyurcsánnyal meg lehet ijeszteni. Vagy lekenyerezni egy kis nyugdíj emeléssel. Tisztelet a kivételnek. De sajnos a többségük miatt tartunk itt.
júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Jeffrey Spender ***** válasza:
46%

Nem, teljesen komolyan kérdezem.


Magyarország 1526 - 1918 között osztrák függőségben volt.


1933 - 45 között meg a hitleri Németország függőségében.


Egy győztes német háború esetén a Dunántúl ment volna a levesbe, a németek azt is vitték volna.



Szóval nem értem a 3x alkalmat, ami jó lesz 1x-inek.

júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%
Mindegy az alkalom száma, nagyon jó, hogy legalább egy ország van köztünk, legyünk minél messzebb az oroszoktól. Az ideiglenesen itt állomásozásuk elég volt és ez csak egy dolog.
júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
37%
#9 akkor miért nem szerzel magadnak másik állampolgárságot? Én támogatom az ötleted, csak amint megvan a másik, a magyart add le.
júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
30%
Rendben, de akkor ne szavazhassanak a nyilvánvalóan hazaáruló pártok támogatói. Tehát aki valaha is Momentumra, DK-ra, MSZP-re, SZDSZ-re szavazott, többet ne tehesse.
júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
28%
15, szeretnék egy törvényt ehhez, mert akkor igényelhetek másikat, ha politikailag üldözött vagyok a saját hazámban.
júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%
Az holt biztos, hogy a kommunista utódpártokat is mind ki kéne söpörni. De a hazaárulás fogalma azért nagyban ráillik a Fideszre is.
júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
"hazaáruló pártok" - kifelejtetted a fideszt
júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Jeffrey Spender ***** válasza:
54%

# 14


Magyarország 1941-ben hadat üzent mind Szovjet-Oroszországnak, mind az USA-nak.


Külön uszítást is rendeztünk mindkettő ellen, lásd az angolszász légiterroristák kifejezést, de az oroszok ellen is ment a fajelméleti tanok terjesztése a korabeli magyar sajtóban.


És mégis sír a szánk, hogy az oroszok megszálltak minket.



Nem értem, hogy lehetnek ennyire buták az emberek, hogy nem értik a történelmet, csak a teljesen egyoldalú sérelemdédelgetés, meg áldozati szerepbe helyezkedés megy a részülről.


Tetszett volna kimaradni a II. világháborúból.

júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!