Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges hogy Magyarország...

Lehetséges hogy Magyarország végzete és létezésének célja hogy gyarmat legyen?

Figyelt kérdés

júl. 5. 13:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
ebbe az országba mindenki elmebeteg
júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, de akkor adjanak lehetőséget arra, hogy, aki nem akar megint a ruszkikhoz tartozni, az visszaadhassa az állampolgárságát és kérhessen újat. Nekem elég volt belőlük az, ahogy 3x átmentek az országon és itt voltak 50 évig.
júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Nehéz megőrizni a függetlenségünket, az biztos. Ehhez patrióta kormányzat kell.
júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Én se akarok megint az oroszokhoz tartozni. Lennénk inkább nyugati gyarmat, de ez a szerencsétlen pukkancs belevisz a nyomorba. És olyanok szavazzák meg akik 10 év múlva már sehol se lesznek... Miért ne a fiatalok vagy középkorúak dönthessenek a jövőjükről?
júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
33%
4: Na, a nagy demokrata máris elvenné mások választójogát?
júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
48%

Én vállalom igen, hogy politikában 60 évesnél idősebb egyén ne vehessen részt, mint politikus és ne is szavazhasson.

Vicc, hogy a kommunizmusból előmászó kiöregedett egyének mondják meg, hogy hogyan éljünk.

júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
5, izé, mindenki szavazhasson, én nem akarom elvenni senki választójogát sem, csak, had kapjak már egy másik állampolgárságot, ahol a lakosság jelentős része nem akar megint Szovjet Úniót.
júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
Milyen érdekes, hogy a liberálisok meg akarják mondani, hogy ki szavazhat. :D
júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%
Liberális vagyok, én nem akarom megmondani, hogy ki szavazhat, ki nem. Én egy új állampolgárságot akarok, ahol nem akarnak Oroszországhoz csatlakozni az emberek.
júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Jeffrey Spender ***** válasza:
36%

# 2


És milyen állampolgárságot szeretnél ?


Mi az, hogy 3x átmentek az országon ?


1x volt a II. világháború miatti megszállás. De abban mi voltunk a hibásak, hogy annó mi kezdeményeztük a hadüzenetet.


A másik 2x az mikor volt ?

júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!