Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Reálisan mi az, amit el tud...

Reálisan mi az, amit el tud érni a Tisza Párt 2026-ra/ban ?

Figyelt kérdés
Én az gondolom, hogy 2026 még nem az ő évük a kormányváltásra. Ki-mit gondol? Fanatikusak, szektások,vakhitűek kérem ,hogy ne írjanak. És inkább politikában jártas emberek véleménye érdekel. Köszönöm ,ha megosztod.

júl. 3. 19:01
1 2 3 4 5
 41/43 D-Mano ***** válasza:
0%

39-es,

Na jó segítek egy kicsit: 106×0-nak mennyi a 33%-a??

júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
38%

#39 Most teljesen mindegy, hogy a Tisza Pártnak milyen hibái, javítani valójuk van, az eddigi ellenzéket az EP-ben szépen leváltották (javítás: a 39-es válaszomban azt írtam, hogy a DK-nak lett egy mandátuma, valójában kettő jutott!- ez persze a lényegen nem változtat).

Illetve azt vegyük figyelemben, a Tisza Párt fél évvel ezelőtt a gyakorlatban nem is létezett (papíron persze már évekkel ezelőtt meg volt alapítva, de nulla tevékenységük volt), fél év alatt lehetetlen egy olyan pártszervezet kiépíteni, mint ami mondjuk a Fidesznek, vagy egy nagyobb parlamenti pártnak van. De erre valószínűleg hamarosan sor fog kerülni is, és kéretik majd megfigyelni, 2026-ban szinte minden választókerületben állítani fognak jelöltet. Meg persze lesz programjuk is.

júl. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
29%

#42

"Most teljesen mindegy, hogy a Tisza Pártnak milyen hibái"

Nem, nem mindegy, mert úgy viselkedik, mint a fidesz és addig én bizony nem fogok rájuk szavazni, mert a fideszt nem egy másik fideszre akarom leváltani.

Pláne nem egy fiatalabbra, ami tovább tud hatalomban maradni.

júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!