Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor valami sérelem ér egy...

Amikor valami sérelem ér egy cigányt, akkor azt miért tartják rasszizmusnak, miközben a cigányok azzal védik mindig magukat, hogy nem kellene utálni őket, hiszen ők is magyarok?

Figyelt kérdés
Hogyha ők is magyarok, akkor egyáltalán nem rasszizmus az, amikor sérelem éri őket egy magyar felől, mivel magyar bánt magyart, ami nem is rasszizmus szerintem.
2010. okt. 31. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Azért, hogy a kurucinfónak és a barikádnak legyen miről cikkeznie. Na meg hogy Vona, Morvai, Novák meg Duró feneke alatt ott legyen az Audi.
2010. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
79%

teljesen jogos a kérdés, ezen már én is sokat gondolkodtam

egyébként amikor meg a magyar embert éri sérelem a cigány felől az is lehet ennyi erővel rasszizmus, tehát ők is lehetnek rasszisták velünk szemben

én csak azt nem értem h a magyar állam miért támogatja őket jobban mint a magyar embert és miért van több kiváltságuk nekik:S

2010. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
A cigánynak minden meg van engedve,és azzal takaródzik ha felelősségre akarják vonni hogy rasszisták.Különben mindenki fél tőlük és azért csinálhatnak amit akarnak.Csak majd egyszer megunja az adó fizető nép,és akkor beláthatatlan következménye lessz.
2010. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bumbi02 ***** válasza:
89%

én is kérdezek:


miért van az hogy amikor becsületesen dolgozik/tanul egy cigány akkor az magyar , viszont amikor megöl valakit akkor cigány?

2010. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kerdezo:


Igen magyarnak tartjak magukat csak eppen sok ember van aki cigonak tartja oket, szerinted ha leptem nyomon azt olvasgatjak, hogy ok ilyen olyan rossz emberek akiket ki kellene irtani stb. megis mire gondoljanak ha lahol negativummal talalkoznak? Raadasul az emberek nagy resz ma termeszetesnek veszi, hogy ok nem is emberek nem is a tarsadalom reszei es ezt kulonbozo dolgokkal probaljak magyarazni.


Bumbi kerdesedre a valasz az elso valaszban rejlik :D

2010. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

"Igen magyarnak tartjak magukat csak eppen sok ember van aki cigonak tartja oket, szerinted ha leptem nyomon azt olvasgatjak, hogy ok ilyen olyan rossz emberek akiket ki kellene irtani stb. megis mire gondoljanak ha lahol negativummal talalkoznak? Raadasul az emberek nagy resz ma termeszetesnek veszi, hogy ok nem is emberek nem is a tarsadalom reszei es ezt kulonbozo dolgokkal probaljak magyarazni."


Nem tartják magukat magyarnak, legalábbis a többségük cigánynak nevezi magát.

A róluk kialakult negatív vélemény meg nyilván a rasszista, előítéletes magyarok hibája, ugye? Még véletlenül sincs semmi alapja annak, hogy a normális ember kerüli őket, teljesen indokolatlan az ellenszenv, amit akkor érez az ember, ha találkozik egy szegény, ártatlan romával. Ezt te se gondolod komolyan. És nehogy azzal a néhány %-ni cigánnyal kezdjél példálozni, akik beilleszkedtek a társadalomba, mert a többségük bizony állati szinten van.

2010. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bumbi02 ***** válasza:
miért ne kezdjünk példálózni azzal a néhány %al.. hogyha 100ból 1 normális akkor azt az 1 normálisat minek szivassam azzal hogy le "büdös cigány"-ozom???
2010. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen es egybekent hogyan lehet szazalekokrol beszelni amikor azt se tudni mennyi cigo el az orszagban? A normalis cigokrol senki sem ad hirt oket nem mutogatja a media ok "nem latszanak" nem szerepelnek sehol. Akivel gond van az pedig mindenhol roluk mindenhol temaznak peldaloznak stb igy kialakulnak a kepek. Nekem ne mondja senki, hogy a kb 6-700.000 cigany nagy resze gyilkos, rablo bandita, mert ha igy lenne mar ki lenne irtva Magyarorszag...
2010. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Én tanulok, Te tanulsz, ő lóg. Én vizsgázom, Te vizsgázol, ő nem buktatható. Én dolgozom, Te dolgozol, ő hátrányos. ...Én spórolok, Te spórolsz, ő segélyt kér. Én építek, Te építesz, ő igényel (és kap is!). Én nevelem a gyerekemet, Te neveled a gyerekedet, ő megveri ...a ...gyerekeinket. Én megvásárolom, Te megvásárolod, ő kirabol. ->érdekes egy írás ! Mindenesetre a jó cigány nagyon ritka!!!
2010. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ritka bizony a jó cigány, de azért lehet egy párat találni.Én egy kezemen meg tudom számolni az ilyet azok közül akiket ismerek.

Az az igazság, hogy a magyarok között is van aki rossz, nem jó ember és a cigányok között is.És természetesen vannak jó emberek magyarok közt is meg cigányok közt is.Hát ez van.Nem attól függ, hogy valaki milyen ember, hogy milyen nemzetiségbe született, mert arról nem tehet.

Ez már csak rajtuk múlik, hogy milyen életet akarnak élni.

2010. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!