Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszre szavazók gazdagok,...

A Fideszre szavazók gazdagok, hogy ennyire nem érzékelik, hogy nagyon alacsonyak a bérek?

Figyelt kérdés
jún. 30. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Az a jó! Akkor több marad nekünk!
jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Azt érzékeljük, hogy magasabbak, mint a Fidesz előtt. És sejtjük, hogy nem lennének magasabbak akkor sem, ha nem a Fidesz lenne.
jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

A közmunkások, cigányok szerinted gazdagok?

Ők mind Fideszre szavaznak.

jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
47%
#1 #2 Jutalmatok: 0% PontAdat.
jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Én se értem, munkatársaim között is vannak Fidesz szavazók, pedig elvileg nem gazdagok ők sem. Nem értem, mit esznek ennyire a jobboldalon főleg csóró emberek. A jobboldal mindig is a gazdagok érdekeit képviselte.
jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem, csak hülyék, akik tényleg el is hiszik, hogy csak akkor nem lesz migráns az ágyukban és a gyerekük az ukrán fronton, ha a Fidesz van hatalmon.
jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

#4

Nekem nem 0%, muhahaha!!!

jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

6-


De még lehet!

jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szegények szavaznak rá nekik jó alacsony bér hiszen krupli osztásal lehet nyerni a választások elött.Kisebségnek meg akkor jön meg az essze ha fizetös lesz az orvos akkor sirnak majd.
jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Tudják, de azt is hogy a balos "zsenik" nem fognak segíteni sohasem a magyarságon, gyurcsótányék már bizonyítottak mekkora rombolást képesek véghezvinni.
jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!