Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Csak nekem tűnik úgy, hogy a baloldali politikusok alacsonyabb intelligencia szinttel vannak megáldva, mint a jobboldali társaik? Csak az erőlködést és a sok hülyeséget látom és hallom tőlük minden évben. Más hogy látja/gondolja ezt?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk, erőlködni az illemhelyen kell.... Már ha kell... 🙂🙃

#politika #baloldal #jobboldal #illemhely #erőlködés #Alacsony intelligencia szint
jún. 29. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Jobboldali vagyok,Tiszás szavazó... Orbán és Gyurcsány egy brancs.
jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Inkább azt hogy csak simán alacsonyak.
jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak neked, mert hasonló 2 bites vagy mint a fővezíred.És ti mondjátok? Pukkancskirály megint beégette magát Brüsszelben már ki tudja hányadjára. Na, ő az aki erőlködik a semmiért, miatta mindenki rajtunk röhög.
jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
1es a Tisza nem jobboldali el kell keserítselek. Az a Fidass és a Mi hazánk
jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg pont a jobboldali politikusok vannak szerény szellemi képességekkel megáldva, mert az ember legalantasabb ösztöneit, a gyűlöletet használják ki szavazatszerzés gyanánt.
jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Vona Gábor az kifejezetten alacsony 😅
jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Mivel fidesz abszolút balos politikát folytat, így igazat kell adnom. Nekik minden kérdésre az a válaszuk, hogy soros, Gyurcsány, migráns, Brüsszel, Zekenszkij, dollárbaloldal, Biden, nemváltó óvodások....
jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Duke81 ***** válasza:
75%
Nem kevesbé intelligens egyik oldal sem csak nekik ez a szerepük, hogy annak tűnjenek. Ha csupa rátermett embert látnál ott akkor nem szavaznának a narancs pártra. Évtizedek óta így vezetik meg az embereket. Olyan mint a filmekben a jó zsaru-rossz zsaru játék, de valójában egy brigád az egész és a végén mindíg az történik amit kiterveltek!
jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!