Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mkkp-sek ti mennyire utáljâtok...

Mkkp-sek ti mennyire utáljâtok a hazátokat?

Figyelt kérdés
Aki a környezetemben mkkp-s az mind szidja a hazánkat...

jún. 29. 22:43
1 2 3 4
 21/31 Pombe ***** válasza:
84%

#21: "Magyarország a mi hazánk, titeket zsidókat nem hívott ide senki."


Nem vagyok zsidó, és semmi bajom a turullal. Mondjuk a zsidókkal se. Ha te színtiszta magyar lennél, akkor így kellene kinézned:

[link]


Ha nem így nézel ki, akkor húzz innen. Semmi keresnivalód itt.

jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Pombe ***** válasza:
84%

@21


Koma... Fogd már fel, hogy nem a turullal van baj.


Az önkormányzat a turulszobrot első világháborús emlékművé minősítené át, de maradna ahol van. Ez nagyjából engem így már hidegen hagyna. Ezzel bizonyítottam, hogy nem vagyok zsidó? Vagy ez se elégséges? :D


A történészek, és nem a zsidók szerint ebben az esetben is indokolt lenne a turul áthelyezése. Spec. engem ez is hidegen hagyna, ugyanakkor teljesen megértem az indokaikat, mivel a turul a volt nyilasház mellett áll.


Arról amúgy tudsz, hogy a nyilasok nem csak zsidókat gyilkolásztak? Vagy te valamiféle neonáci vagy? Azért ne vegyél mérget arra, hogy a lelke mélyén minden magyar akkor tartja magát magyarnak, ha neonáci. :D

jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Pombe ***** válasza:
80%

@Kérdező


Te vagy itt ez a turulmadár pszeudo-ornitológus és álmagyar is???


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..


Te valamilyen szinten parafílikus vagy? Tudod, az ilyenben "szenvedők", olyan... hm... különös-, mondhatni deviáns vonzalmat éreznek tárgyak, bizonyos szituk és elérhetetlen emberek-... izé... vagy akár madarak iránt.


:D

jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Eddig kb. 50 országban jàrtam. Ezekben volt euròpai, ázsiai ès afrikai ország is. Eddig 6 orszàg volt ahol legalàbb 1 hónapot eltöltöttem egyhuzamban. Szóval valamennyi tapasztalatom azèrt van. Szerintem nem annyira rossz hely Magyarország, bàr tèny h van jobb is nála. De ettõl mèg nem kène utàlni a hazànkat! És fõleg nem kène beleàllni a màsikba ha az szereti azt.
jún. 30. 19:44
 25/31 Pombe ***** válasza:
62%

"De ettõl mèg nem kène utàlni a hazànkat!"


Abban a pillanatban, ahogy Orbán megbukik, és a magyar nép újra az a normális 14 évvel ezelőtti nép lesz, amelyik nem a megtámadott népet ítéli el, és nem a szinte fasiszta kegyetlenséggel hódító oroszoknak drukkol, és felébred abból az orbánista rémálomból, amelyikben a magyar agyak totálisan megfeledkeztek arról, hogy az oroszok igáztak le minket 49-ben és 56-ban is, akkor megint tisztelni fogom országunkat.


Olvastad a másik topikodban azt, hogy Magyarország hogyan viselkedik az Ukránokkal??? Leírtam! Csodálkozol akkor azon, hogy Munkácson ledöntik a turul madarunkat???


Baromira megérdemeltük! És hálát adhatunk a jóistennek, hogy csak ennyire bosszúállók... egyelőre! :(


Ahogy írtam, az országunkat szeretem, de már nem tisztelem, sőt, megvetem, hogy elárulja a szövetségeseit, az EU-t, a NATO-t és mert azoknak az oroszoknak drukkol, ahol az áll az iskolák történelemkönyvében, hogy Magyarországon helyesen tette Oroszország, hogy eltiporta az 56-os forradalmat, mert ott valójában a gonosz nyugat által feltüzelt fasiszták tomboltak csak, és Putyin kijelenti, hogy óriási hiba volt Magyarországot kiengedni Orosz kézből, és ez a Putyin éppen felénk masírozik.


Tudod, én nem tudom tisztelni azt a Magyarországot, aki annyira hülye, hogy azt hiszi, azzal tesz jót, ha foggal körömmel védi a XII. kerületi Turul madarat, miközben Orbán gőzerővel távolítja el a véreskezű Putyin elől az akadályokat, hogy minél gyorsabban eljuthasson a Magyar határhoz.

jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Igen
jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Pombe ***** válasza:
És még jobban a #27-es.
jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én imádom a hazámat Magyarországot, de undorodom az Orbán által erőltetett ideológiai mocskos mételytől!

Aki ezt nem képes felfogni, az nem különb Orbántól.

jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Pombe ***** válasza:

@29

Mea culpa...


Bocsika... félreértettelek... :/

jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
67%
Mindennek ellenére igazából jobban élünk mint a világ egyik fele. Mellesleg magyarország jól helyezkedik el a térképen. Nincsenek veszélyes állatok és különböző pusztító természeti jelenségek. Persze az ember egy kényelmes lény, és egyre jobb és jobb és több kell neki mindenből. De ha azt nézem, hogy még így is királyként élek a földön a többi élőlényhez és sok embertársamhoz képest, akkor ezt mondom ez egy jó és szerethető hely.
júl. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!