Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladnátok a lakásotokat/házato...

Eladnátok a lakásotokat/házatokat egy olyan nőnek aki úgy beszél veletek mint egy kutyával? (Nő vagyok)

Figyelt kérdés
Eléggé lepukkant a ház, eleve így vettem, de szerintem azt hiszi, h ennyire csóró vagyok /a megjegyzéseiből következtetek erre/...eléggé felzaklatott, mert egész életemben sokszor bántak velem így, traumák értek a suliban is, kiközösítettek, stb,,,,és teljesen felszaggatta ezeket a sebeket, látni sem akarom ezt a nőt, sőt...örüljön ha nem keresem meg és baszom agyon egy téglával ezt a mocskos kurvát...szóval eladnátok neki vagy küldenétek ti is a picsába???
2022. nov. 21. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állnak sorban az ajtód előtt a potenciális vevők, akkor egyszerűen le kell carni. Ha tudsz a vevők között válogatni, akkor add el másnak.
2022. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ha jól értem, eladnád a lakásod, és jelentkezett vevőként egy durva nő?

Egyszerű a megoldás: ha most húsz millát kértél, akkor emeld 26 millió 500 ezerre. Ha káromkodva, de kifizeti, nincs probléma, ha sokallha, akkor tipli, nem engedsz.


Anyósom telkét így adtam el a durva beszédű, viselkedésű szomszédnak milliókkal többért amennyit ért.

Jeleztem neki, hogy van vevő ennyiért, inkább fizetett(nem volt vevő), csak övé legyen a telek.

2022. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, te nem akarsz semmit.
2022. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3/3 hogy érted?? h nem akarom eladni?
2022. nov. 21. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha elakarod adni akkor add annak aki megadja a kért árat.Ennyi,aztán a többi letudva .
2022. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Túlérzékeny vagy. Van egy ilyenfajta "vevő", aki úgy akarja lealkudni az árat, hogy ócsárol.
2022. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán. +25 de inkább 50% felárral. 😂
2022. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
El, ha kell a pénz és nincs más vevő. És nem, ha érzelmi kötődésem van a házhoz és nem sürgős az eladás, nem hiányzik az a pénz máshonnan.
2022. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt írod lepukkant a ház. Nyilván, így a vevőkör sem éppen az lesz, mint akik a tiptop új lakásokért állnak sorba. Ha kell a pénz, akkor félre kell tenned ezeket az érzelmi dolgokat és add el neki. Lemegy az adásvétel, utána úgyse látod többet. Ha viszont van annak realitása hogy más is jelentkezik érte, akkor várj az eladással.
2022. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs is ingatlanod, de az tuti, hogy egy pszichiáter rád férne!
2022. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!