Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tisza párt csatlakozna az...

A Tisza párt csatlakozna az Európai Ügyészséghez, egyetértesz velük?

Figyelt kérdés

jún. 29. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha MP mondja, egyetértek, ő tudja, mi a jó. Talán a korrupció ellen jó ez. Bár kérdés, nem beavatkozás e ez a belügyekbe. Vagy mennyire hatékony. Ha DK mondja, annak csak idegen érdekek szolgai kiszolgálása a célja.
jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#10

Ez - szerintem - is így van.


+ A nagy ember képviselőiként a TISZA emberei megjelennek az Európai néppártban, ahol a FIDESZ nagyon kiutált lett.


+ A TISZA kiütötte az EU parlamentből azokat a képviselőket, akik azon dolgoztak, hogy a nagy ember disznóságait leleplezzék az EU-ban.


Olyan mértékben kilóg itt minden, de a magyar emberek ezt is beveszik.

jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 SzocdemOliver ***** válasza:

"Olyan mértékben kilóg itt minden, de a magyar emberek ezt is beveszik."


Köszönöm, örülök hogy te is képes vagy gondolkodni és nem csak elvakultan, kritika nélkül követsz egy egyébként kiváló szónokot (Magyar Péter szerintem kiváló szónok). Én amennyire örültem Magyar Péter érkezésének a magyar politikába, annyira kívánom, hogy tűnjön el. Nem a Fideszt és annak a zsarnok rendszerét építi le az ígérete ellenére, hanem az ellenzéket akarja leváltani.


Akárhova leírom ezt, kapom a 0%-ra lepontozást.

Egyszerre támadnak engem a fideszesek és azok a Magyar Péter-hívők, akik még nem ismerték meg Magyar Pétert.

jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

A pontozgatás számomra érdektelen.


"Egyszerre támadnak engem a fideszesek és azok a Magyar Péter-hívők ..."


Ez (is) mutat valamit a háttérről.

jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12

Egyetértek

jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Dehogy akar csatlakozni az Europai ügyészséghez.

Azt (és még sok mást is) csak azért mond, hogy legyen sok sok birka aki rászavaz.


Fidesz 2.0!

jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!