Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért csodálkozn...

A baloldaliak miért csodálkoznak azon, hogy a jobboldaliak elvárják a kormánytól, hogy foglalkozzon az LMBTQ-val?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják, hogy nem kellene ezzel foglalkozni és a kormánynak más feladatai vannak. Amúgy igaz, tényleg más dolgokat is kell végezni, de ne mondják nekem, hogy a liberális mainstream média nem foglalkozik ezzel a témával, amikor lassan tényleg minden a melegek és a transzok érzékenységét és pozitív oldalait próbálja bemutatni. Természetes, hogy ezzel szemben megjelenik egy konzervatív válasz és valahol manifesztálódnia kell. Ha sok emberben ott van az igény, hogy a kormány kimondja ő ezt képviseli, akkor bolond lenne nem megtenni, ha szavazatokat is hoz neki. Ettől még a kormánypártiak nem felejtik el, hogy más dolgokkal is kell foglalkozni, de ilyen fontos identitás kérdésekben állást kell foglalni.

jún. 28. 10:39
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
41%

Én nem csodálkozok, tudom hogy a jobboldaliakat lelkiszegény emberek, akiket a gyűlölet hajt, akár ok nélkül is.


Csak sajna még mindig sok a sznob kisujjeltartós libsi aki szerint el kéne fogadnunk a jobbereket, meg keblünkre ölelnünk a degenerált önzésre és erőszakra épülő tudományellenes világképüket.

jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
19%
21. Engem mindig is utáltak a libsik, pedig nem is vagyok jobber. Képmutató bagázs az is, egytől egyig!
jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
51%

Azért utálnak valszeg mert egy rongy ember vagy aki az egykulcsosadóért eladta az országa sorsát, mindenkit leköpsz aki alattad van, de mindenkinek nyalsz aki fölötted áll. Gyáva vagy, kapzsi, önző, és meghunyászkodó.


Az már nem az én hibám hogy ezen tulajdonságok az esetek 90%-ban igazak a jobberekre.

jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tartom szánalmasnak, hogy egyesek ilyen uszító kérdéseket írnak ki, mert nem tudnak mit kezdeni a felesleges szabadidejükkel.
jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Politikai tőkét kovácsolni az emberek kicsinyes gyűlöletéből nem reálpolitikai ám, hanem rongyemberség.
jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozunk. A jelenlegi kormány a szavazói értelmi szintjét használja ki, mindig valamilyen kisebbségi csoport ellen hergel. Migránsok, melegek, teljesen mindegy, a mechanizmus ugyanaz. Gyűlöletkeltés, bűnbakképzés, mindez terelés, arról, hogy milyen gyalázatos gazdasági helyzetbe juttatták az országot. Nem csodálkozunk, csak csalódottak vagyunk, hogy az ország többsége ezen az értelmi szinten van, hogy jobban érdekli, hogy a melegekkel mi van, mint azzal, hogy folyamatosan romlik az életszínvonal. Például.
jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%

23. "Azért utálnak valszeg mert egy rongy ember vagy"


Köszönöm az elfogadást, toleranciát, és hogy nem ítélkezel felettem ismeretlenül.

jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
23# Tűpontos jellemzés!
jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
66%

#15

"Mert ez a homofóbiás elmebaj főként a keresztény vallásnak köszönhető."

Ellenkezőleg, ez inkább az elmúlt 200 évben jelent meg. A kereszténységtől függetlenül a melegség okés volt.

Ókori görögnél, több száz éve japánban stb.

jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
51%

#27 Nem ismeretlenül ítélkezem. Látszik az őrjöngő hangnemeden és az álszent szövegeden hogy milyen ember vagy.


De he, légy jobb nálam! Fogajd el!

jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!