Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért csodálkozn...

A baloldaliak miért csodálkoznak azon, hogy a jobboldaliak elvárják a kormánytól, hogy foglalkozzon az LMBTQ-val?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják, hogy nem kellene ezzel foglalkozni és a kormánynak más feladatai vannak. Amúgy igaz, tényleg más dolgokat is kell végezni, de ne mondják nekem, hogy a liberális mainstream média nem foglalkozik ezzel a témával, amikor lassan tényleg minden a melegek és a transzok érzékenységét és pozitív oldalait próbálja bemutatni. Természetes, hogy ezzel szemben megjelenik egy konzervatív válasz és valahol manifesztálódnia kell. Ha sok emberben ott van az igény, hogy a kormány kimondja ő ezt képviseli, akkor bolond lenne nem megtenni, ha szavazatokat is hoz neki. Ettől még a kormánypártiak nem felejtik el, hogy más dolgokkal is kell foglalkozni, de ilyen fontos identitás kérdésekben állást kell foglalni.

jún. 28. 10:39
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

"Természetes, hogy ezzel szemben megjelenik egy konzervatív válasz és valahol manifesztálódnia kell. "


A természeteségből hiányzik az, hogy Magyarországon az LMBTQ témában a kormány kezdeményez, nem pedig reagál. Ha az USA-ró, vagy egyéb nyugati országról beszélnénk, igazad adnék neked, de Magyarország a fidesz az, ami felemelte és mainstream-nek tartja meg ezt a témát. Ez abból is látszik, hogy folyamatosan német, svéd, amerikai referenciákon csikorgatják a fogaikat, idehaza nem találnak gumicsontot hozzá.

jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

"Ettől még a kormánypártiak nem felejtik el, hogy más dolgokkal is kell foglalkozni, de ilyen fontos identitás kérdésekben állást kell foglalni."


Egy dolog állást foglalni, más dolog százmilliárdokat ölni a propagálásába. Migránsok, melegek, gonosz-migránsos-meleg Brüsszel és gonosz-migránsos-meleg-Brüsszeles ellenzék. Ez a 4 téma uralja le a kormányzati kommunikáció min. 80%-át. Vagy ezt elvitatnád?

jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nektek a homofóbia ad identitást? Mihez kezdenétek a melegek nélkül? Nem lenne kit gyűlölnötök. Oh, wait... Soros, Brüsszel, migráncsok. Újabb bizonyíték arra, hogy a jobboldaliakat a gyűlölet tartja össze.
jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, szerintem is már bőven nagyobb a füstje mint a lángja az LMBTQ kérdésnek. Mint mondtam, gumicsont, azért tolja még mindig ezt a jobboldal, mert már semmi érdemleges állításuk nem maradt, amiben ne hazudtolták volna meg önmagukat. Lassan a baloldal is túllép már ezen. Nem vagyok balos, de tényleg gáz hogy a 21. században ezzel még ijesztgetni lehet meg politikát gyártani.
jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként kívancsi vagyok arra, hogy a keresztenység előtt létezett-e melegellenesség. Mert ez a homofóbiás elmebaj főként a keresztény vallásnak köszönhető.
jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

"a melegek és a transzok érzékenységét és pozitív oldalait próbálja bemutatni"

hát rég láttam ekkora ökörséget, pozitív oldala nem nagyon van, csak ha már így hozta a sors, szeretnének nyugodtan élni, ugyanannyi joggal mint mindenki más - ennyi

jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
15. Nem mindegy, hogy mi volt 1000+ évvel ezelőtt? Az a fontos, hogy most mi van. Én örülnék neki, ha végre nem ez lenne a téma és mindenki elfogadná a másikat, ehhez nem kellenek történelmi támpontok.
jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
17# Ezt ne nekem mondd, hanem kérdéskiírónak.. Nem tűnt fel, hogy mélyen hallgat? Nem szólt hozzá a saját kérdéséhez, csak röhög magában a válaszokon.
jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
49%
18. Valóban. Rajtunk is valószínűleg.
jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Politikai előny ha van kit utálni.

Zsidók, cigányok, melegek - a sorrend időnként változik,

de a "hármas" - sajnos, az emberek butasága miatt - örök.

jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!