Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisként most mit...

Balliberálisként most mit gondolsz a dk-ról, Gyurcsányról?

Figyelt kérdés
Balliberális ellenzékiként írom. Megnéztem a Rónai Egonnal készült interjút, hát.. úgy viselkedett ott, mint akinek végleg elgurult a gyógyszer. Elhiszem, hogy megviselte a 15 év országos szintű lejáratás és politikai sikertelenség, biztos én is kikészültem volna a helyében teljesen. De ezek után én nem akarnék hatalomra kerülni, pártot, országot vezetni. Balliberálisként már én mondom, hogy hagyja abba, mert egyszerűen nem kérnek belőle az emberek, akkor se kérnének, ha nem lenne MP. Úgy viselkedik, mint egy nárcisztikus pszichopata, aki nem tudja feladni. Ijesztő a leépülése. Az meg egyenesen hányinger, hogy újonnan úgy beszélt a melegek jogairól, mint a fidesz. A balliberális oldal szószólójaként végezetül még a saját oldalát is elárulja, hátha konzervatív oldalon csurran cseppen valami.. Sokáig kitartottam mellettük, annak ellenére, hogy nekem sem szimpatikus Gyurcsány, de balliberálisként sok választásom nem volt ebben az országban. De most azt kívánom takarodjanak el, adják fel. Te mit gondolsz?

jún. 27. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Liberálisként azt gondolom, hogy már réges rég vissza kellett volna vonulnia. Amit művel, az már a szánalmas kategória.
jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Baloldalikènt nem tartom hitelesnek a dk-t.


(Balliberàlis csak a nàcik fejèben lètezik).


Plusz kinyìrtàk a Pàrbeszèdet.

jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!