Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal szerint a melegekne...

A baloldal szerint a melegeknek joguk van a gyerekhez, a jobboldal szerint meg a gyereknek van joga apához és anyához?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy érzem ez a két fajta értelmezés közti vita az alapja a szivárvány családokról szóló diskurzusnak. És pont azért beszél el a két tábor egymás mellett, mert nem érti, hogy a másik nem azt tekinti kiindulási pontnak, amit ő. Hogy lehetne ezt feloldani?

jún. 27. 17:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
65%
Szavakon lovaglás. A gyerekeknek őket szerető egy-két felnőttre van szükségük, akik gondozzák és nevelik őket, akikkel nap, mint nap együtt élnek, akiktől eltanulják az önfenntartást, a világhoz és más emberekhez való viszonyulást stb.
jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
37%
20. De hol ér egy meleget minden nap diszkriminació?
jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
43%
#22 Albèrletvàsàrlàs, munkahely, iskola, legrosszabb esetben csalàd.
jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
36%
#22 Amùgy vicces hogy szerinted a melegeket nem èri diszkriminàciò, de ha valaki azt mondja hogy a fideszesek agyhalottak akkor az màr globàlis fehèrkeresztènyheteroüldözès nektek. 😂
jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
59%
22# Menj be egy magyar iskolába mondjuk 16 éves meleg gyerekként. Meglátod mit kapsz te kis idióta.
jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
30%
Miből gondolod higy Fideszes vagyok? Pont ez a baj veletek akik szerint csak 2 véglet létezik. Senkitől se hallottam még hogy így reagált volna egy agyhalott kijelentesre. Magyarországra még nem ért el a fehér hetero diszkrimináció mivel a lakosság többnyire fehér. Suerintem te nyugatról beszélsz, de azt most ne keverjük ide.
jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
38%
Jaj már értem egy meleg tini vagy. Így nincs értelme a beszélgetésnek. Az elettapasztalatunk még évben is annyira eltér, hogy sose fogod érteni amiről beszélünk.
jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
36%

"Magyarországra még nem ért el a fehér hetero diszkrimináció "


Igen, de myugaton màr megvernek azèrt ha fehèr vagy ès heterò, tudjuk. De àm tènyleg nem biztos hogy fideszes vagy, ennyi èsszel MHM-s is lehetsz.

jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%
#27 Azèrt pròbàld meg, ha màr olyan k.rva okos vagy.
jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%
#27 Nekem spec az a tapasztalatom hogy akik amiatt szekalnak mert meleg vagy, azokat egyszer jòl istenesen orrba kell nyomni, aztàn onnantòl fogva kussolnak. Ìgy suli alapjàn biztosan.
jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!