Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijelenthető, hogy az orbáni...

Kijelenthető, hogy az orbáni politika 2024-re teljesen megbukott, vagy, van még valamilyen eleme, ami működik?

Figyelt kérdés

jún. 27. 08:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
13%
#8 Gyurcsány sőt Kádár alatt is béke volt. Ne hazudj, tudom hogy fideszesként nehéz, de azért nem kell mindig hülyét csinálni magadból a pártocskád kedvéért
jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

10, ez egy kérdés. A kérdést én tettem fel, és a kérdésben egyértelműen leirtam, hogy engem mi érdekel. Kérlek szépen, hogy a kérdésre válaszolj.

Az én kérdésemre válaszolj kérlek.

jún. 27. 08:35
 13/27 anonim ***** válasza:
10%
12: Már megkaptad a választ, csak neked nem tetszik.
jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem tetszik, mert nem az orbáni politika elemeit irja le, mint, ahogy a kérdésem szól.
jún. 27. 08:45
 15/27 anonim ***** válasza:
88%
Propaganda eleme a néphülyítés magyarul még működik. Arra mindig lesz pénz és emberük. Ez az amivel elfedhető az amúgy szélsőséges sikertelenség.
jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
30%
Az hogy megbukott az relatív. Lehet neked meg nekem sz r, de ők jól élnek. A kérdés mi volt a cél.
jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem jelentettem ki, hogy megbukott, azt kérdeztem, hogy megbukott-e, vagy, van-e, ami még működik?!
jún. 27. 08:55
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"az eurózónából kimaradó uniós tagállamok közül Bulgária áll legközelebb az euró bevezetéséhez, ugyanakkor Magyarország esetében még szóba se kerülhet."


Magyarországon már semmi nem működik normálisan!!!

jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
86%
Meg bukot Orbának soha nem müködöt semmi csak eddig jó világ volt pénz bőség.Most infláció van amitt nem tudnak kezelni már propaganda is negatív rájuk nézve mert itt legdrágáb az élelmiszer.Ilyen környezetbe kezelnie kéne a válságot de ehez nincs eszköze ezért bukik ennyi.
jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
69%
Egy párizsi 1000 ft kenyér szintén de 27000 ft szociális elátás meg 80000ft közmunka
jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!