Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van pofája a Toroczkainak...

Hogy van pofája a Toroczkainak fenyegetőznie a 12. kerületi Turul miatt?

Figyelt kérdés
A 12. kerületiek megválasztották a Kovács Gergelyt demokratikusan, ha neki az az egyik programja, hogy azt a Turul szobrot máshová teszi, mert sok embert sért akkor tegye meg. Ha a szélsőségesek hőzöngeni fognak akkor igenis oszlassák a tömeget akár vízágyúval. 6%os szélsőjobboldali párt akik leszerepeltek, hogy jön azzal, hogy fenyegetőzik? Pofám leszakad ettől a barom Torótól. Mivel így leszerepeltek most már kiérdemelték a mihasznák nevet.
jún. 26. 19:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#20 ezt nem te mondod meg
jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
36%

21-es!

Nem én mondom meg, hanem ez tény. Olyan, mintha azt mondanád, hogy a kedvenc ételed a rántott csirkecomb,csak ne legyen benne hús.

jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
40%

#22 Ez elég kretén analógia…

attól még hogy ez a te antiszemita véleményed még nem tény…

Turul szobor fontosabb neked mint a magyar emberek tisztelete, vedd már észre magad.

jún. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
34%
Csúnya vérmes undorító turul, nekem sohasem tetszett. Nagyon helyes hogy lekerül onnan, a magyar ember nem olyan. Toroczkai pedig abszolút hiteltelen személy akinek a asszonya és kölkei oláh román cigány, a saját dédnagyapja pedig kommunista vérbíró volt az átkosban akinek sok fiatal halálos ítélet került ki a kezei alól.
jún. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Engem pedig zavar a kereszt, mert pogány vagyok és a kereszt nevében irtották ki a táltosokat. Ezért az én érzékenységem miatt kérem levenni a kereszteket mindenhonnan. Mi az már, hogy egy darab kereszt fontosabb mint emberek érzékenysége??
jún. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#25 szerinted a nyilas kereszt teljesen ugyanúgy néz ki mint egy golgotai kereszt? :D

Jézust egy nyilaskeresztre feszítették ki??? :D Mondjuk ti hajlamosak vagytok a történelem hamisításra…

jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

#26


Nem a nyilaskeresztről beszélek. Arról a keresztről, amely nevében indiánok millióit irtották ki és élve égettek el eretnekséggel megvádoltakat.

Az én érzékenységem zavarja, mert eszembe jutnak pl a kereszt alatt lemészárolt katharok. Tessék levenni mindenhonnan a kereszteket az én érzékenységem miatt!

jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
24%

#18

Persze annak nevében🤣🤣🤣

Ha zavar egy magyar jelkép akkor nem vagy magyar, bocs hogy közlöm a rossz hírt.

#19

Aha annyira vagy magyar hogy a származásod miatt nem tudsz elviselni egy magyar népi motívumot....

tegnapelőtt 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#23

Neked meg a saját hisztid fontosabb, mint egy egész nemzet ősi jelképe. Milyen magyar ember az akit magyar jelkép magyar földön irritál, vedd már észre magad🤡

tegnapelőtt 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#29 kiváncsi lennék ha a te családodat írtanák ki egyik napról a másikra egy magyarellenes osztag tagjai akkor hogy állnál ehhez a témához. A turul egy beteg, romlott, bűzlő, rasszista jelkép nem való sehova sem, főleg nem a 12. kerületben.

Nem te mondod meg hogy magyar vagyok-e. Igen, zsidó származásom van, de magyar vagyok. Nem tudom mi olyan bonyolult ebben…

tegnapelőtt 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!