Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van pofája a Toroczkainak...

Hogy van pofája a Toroczkainak fenyegetőznie a 12. kerületi Turul miatt?

Figyelt kérdés
A 12. kerületiek megválasztották a Kovács Gergelyt demokratikusan, ha neki az az egyik programja, hogy azt a Turul szobrot máshová teszi, mert sok embert sért akkor tegye meg. Ha a szélsőségesek hőzöngeni fognak akkor igenis oszlassák a tömeget akár vízágyúval. 6%os szélsőjobboldali párt akik leszerepeltek, hogy jön azzal, hogy fenyegetőzik? Pofám leszakad ettől a barom Torótól. Mivel így leszerepeltek most már kiérdemelték a mihasznák nevet.
jún. 26. 19:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
#9 igen, de legalább nekünk van pénzünk egy óriási pert a nyakadba várni amiatt ha megtörténne, te nagy magyar…
jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
44%

10-es!

A 12. ker-ben lehet, de összességében az országban sehol nincsenek.

Mindegy, végülis igazad van, a 12. ker-ben megválasztották a drogos szerencsétlent, lehet, a Torockai is jobban tenné, ha inkább elhozni akarná onnan, ahol nincs méltó helye.

jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

"A 12. ker-ben lehet, de összességében az országban sehol nincsenek"


Sehol van a fasiszta zarándokhely turul, vagy a 12. kerületbe?

Akkor le is zárhatjuk a vitát. Ahol a mihasznás polgármester van fölényes önkormányzati többséggel állíthat magának fasiszta jelképeket. Feltéve ha az országos törvényeken valahogy át tudja szenvedni.


[link]


Maradjunk annyiba hogy direktbe sehol nem választottak a 2547 indulójukból egyet se, sehol, kompenzációs listákról vergődtek csak be a közgyűlésekbe.


Azért mert az országba elszórva van pár félnótás szavazójuk még nem jelentenek politikai erőt, inkább csak azzal a pár százalékukkal igyekeznek megélhetési politikusok lenni.

jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Az az ország, ahol a saját nemzeti jelképüket fasisztázzák és akarják lebontani az megérett a pusztulásra.


Szerintem Magyarországot en bloc kellene elbontani. Egy bukott társadalom. Reménytelen eset.

jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%

14 pusztulás az hogy egy jelkép fontosabb a magyar emberek, áldozatok tiszteleténél.

Igen azok az emberek magyarok voltak akiket a nyilasok lemészároltak.

jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%
#15 Ha magyarok voltak, ne fájjon egy magyar jelkép! Ha meg fáj, akkor nem vagy magyar, tehát kuss, vagy taka haza Izraelbe...
jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
#11 Nehogy úgy járjatok Kovács elvtárssal mint a Fáklya Mozgalom tagjai😂😂
jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
#16 miért ne fájjon ha turul nevében gyilkolták a felmenőim?
jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

18:49:

Izráelt nem tekintem hazámnak a származásomtól függetlenül. Magyar vagyok, Magyarországon születtem, itt nőttem fel, ezt a kultúrát tekintem az enyémnek. Ezt nem veheted el tőlem…

jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
59%

19-es!

A turul magyar jelkép, ha idegesít, akkor nem ezt a kultúrát tekined a tiédnek

jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!