Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Pottyondy művésznő képes hasonlatában semmiségnek minősítette Pszicho Peti Zseboroszlán garázdálkodását Szájer és Borkai kilengéseihez képest?

Figyelt kérdés

Mert vajon Borkai és Szájer kinek ártott, kit zaklatott, mire kényszerített és kitől mit lopott el?

Kit fenyegettek, hogy befolyással való üzérkedéssel fognak ezt azt tönkre tenni?



Vagy csak megkezdődött Petya mosdatása?


jún. 26. 12:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Borkai szanaszét alázta a feleségét és a saját családját. Plusz szembeköpte a saját keresztény konzervatív választóit. Szájer szintén, másik oldalról meg vastagon részt vett a meleg közösség elleni törvények megalkotásában, aminek mint kiderült ő is tagja.
jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Based, még a hasonlata is találó. Ne felejtsd el, hogy Balogh püspököt is említette :D
jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%

Az, hogy a magyar politika nem lehetne ennél abszúrdabb.

Miközben szétesett az ország, azon megy a balhé, hogy ki, milyen ereszen csúsztatja le a politikai karrierjét, vagy milyen nadrágot hord.


Mikor fogunk elkezdeni azon pörögni, hogy lehetne olcsóbb a lakhatás?

jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#1


Az még mindig nem BTK!!!!


#2


Nem mondtam olyat hogy nem!

jún. 26. 12:35
 5/26 anonim ***** válasza:
35%

"Vagy csak megkezdődött Petya mosdatása?"

Helyesebben: csak FOLYTATÓDIk Petya mosdatása.

Pottyondi elftársnő már ezt csinálta a kampányban is.

jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Viszont, az igen, hogy kijárási tilalom idején partyzott és a drogfogyasztásért is böri jár, de ez már annyira mellékes.
jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
5, Petyát 10 évig mosdatta 0rbán. Bayern München szerint 10 éve tudják, milyen ember is pisis pszicho Petya, miért nem tettek semmit? Ráadásul a felesége ugyanúgy belügyvédett személy volt, mint ő maga.
jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#6

Kijárási tilalom szabálysértés. ne viccelj! De nem azt mondtam, hogy Szájer nem csinált semmit! Olvasd el a kérdést még 1x!!!

jún. 26. 12:43
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Elolvastam és már válaszoltam. Egyszerűen sértésnek tartom azt, hogy politikai bulvárt, politikának nevezzünk. A kettőnek nem szabadna, hogy köze legyen egymáshoz. Magyarországon meg a politikáról nem beszél már senki, csak a bulvárról.
jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9%

#9 ÉS??? Ennek amit leírtál mi köze a kérdéshez és mi köze a többihez?

nem szereted a politikai bulvárt. OK, én se szeretem. De hogy jön ez most ide? Szerinted ezen az oldalon javarészt mi történik ha nem a politikai bulvár habosítása?

jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!