Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Magyar Péterről?

Mi a véleményed Magyar Péterről?

Figyelt kérdés

jún. 25. 16:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Vége a választásoknak, lecsengett, most egy a több százezer MP közül az országban. Annyi utóhatása van, hogy most már örökre beég az emlékezetünkbe, hogy Varga Judit nyilvánvaló pedofil, ha ilyen nála 30 évvel fiatalabb fiúcskával szűrte össze a levet. Próbálkoznék én egy 10 évessel, de rögtön lecsuknának...
jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

"Varga Judit nyilvánvaló pedofil, ha ilyen nála 30 évvel fiatalabb fiúcskával szűrte össze a levet"

Te meg miről beszélsz? :DD

jún. 25. 18:23
 23/26 anonim ***** válasza:
Nincs közöttük csak 15 év.
jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#22 Nézz rá a fejükre. Ha a politika hazudik is, a biológia nem.
jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata, nárcisztikus jelenség, aki ijesztően gyorsan és hatékonyan reagál mindenre szempillantás alatt, és mindent azonnal, pillanatok alatt a hasznára tud fordítani. Az intelligenciáját, ami nem kicsi, teljes mértékben a saját egója építésére és növelésére használja. Ijesztő a pali, tipikusan olyan, akinek nem szabad hatalmat adni a kezébe.
jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Sosem bíztam benne, de korábban szimpatikus volt. Az utóbbi botrányaiból fakadóan azonban már látom, hogy egy lobbanékony természetű ember, aki teljesen alkalmatlan arra, hogy miniszterelnök legyen (ő ugyan nem mondta ki, hogy az akar lenni, de nyilvánvaló). A szavát sem képes megtartani, így Vonával sem ült le vitázni, pedig megígérte neki. Meg ha jól tudom, valami olyasmit mondott korábban, hogy nem akart EP képviselő lenni, de aztán csak megszavaztatta a követőivel, így az lett. Feltehetően tudta, hogy meg fogják szavazni. Ha jól emlékszem, hangfelvételekről beszélt, abból is csak egyet hallottunk.


Most már azt mondom, hogy van abban valami, amit Varga Judit mondd róla. Az előbb belenéztem a Hajdu interjúba.

jún. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!