Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miként változna véleményed...

Miként változna véleményed Magyar Péterről, ha Oroszországról úgy vélekedne mint a legtöbb(mihazánkon kívüli) ellenzéki párt?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább oroszellenes lenne, mint oroszbarát. Jelenleg ő is Oroszországot agresszornak tartja, de ezen túl nem akadályozná az uniós szankciókat, támogatná a fegyverszállítást és egyéb támogatásokat Ukrajnának.
jún. 3. 11:10
A kérdező szavazást indított:
Tisza párti vagyok és ÖRÜLNÉK, ha MP oroszellenesebb lenne.
fidesszes vagyok és ÖRÜLNÉK, ha MP oroszellenesebb lenne.
mihazánkos vagyok és ÖRÜLNÉK, ha MP oroszellenesebb lenne.
Egyéb jobboldali ellenzéki vagyok és ÖRÜLNÉK, ha MP oroszellenesebb lenne.
Baloldali ellenzéki vagyok és ÖRÜLNÉK, ha MP oroszellenesebb lenne.
Tisza párti vagyok és NEM ÖRÜLNÉK, ha MP oroszellenesebb lenne.
fidesszes vagyok és NEM ÖRÜLNÉK, ha MP oroszellenesebb lenne.
mihazánkos vagyok és NEM ÖRÜLNÉK, ha MP oroszellenesebb lenne.
Egyéb jobboldali ellenzéki vagyok és NEM ÖRÜLNÉK, ha MP oroszellenesebb lenne.
Baloldali ellenzéki vagyok és NEM ÖRÜLNÉK, ha MP oroszellenesebb lenne.
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem,hogy miért kellene Magyarország kormányának Ukrajna fenekét nyalni.Semmit sem profitálna belőle.
jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvastam a 444 cikkét van egy pöpp populista szag a levegőben...
jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jún. 3. 11:21
 4/4 Mansour ***** válasza:
82%
Nem jó szó az oroszellenesség, azt nem szeretném, ha bárki oroszellenes lenne. Itt a putyini rendszer elutasításáról van szó. Annak idején még a Jobbik kezdte isteníteni Putyint és rendszerét, ezt vette át a Mi Hazánk, és egyre inkább a Fidesz is. Az ukrajnai háború kitörése óta pedig teljesen az orosz propagandát nyomja a kormánymédia. Én azt szeretném, ha ennek a hatása csökkenne a jobboldalon, szóval üdvözölném, ha bárki a jobboldali közönséghez szólva bírálná a putyini rendszert és rámutatna az orosz propaganda hazugságaira.
jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!