Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb oldali, bakancsos...

A jobb oldali, bakancsos fiatalemberek miért nem vonulnak a jobb oktatásért, egészségügyért?

Figyelt kérdés
Miért kell mindig szobrokat védeni meg jelképeket? Akkor miért nincsenek ott amikor az emberek a tanárokért tüntetnek, a jobb egészségügyért, a fidesz ellen?
jún. 25. 07:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%

"A jobb oldali, bakancsos fiatalemberek"

Basszus, komolyan azt hittem, hogy itt lesz egy fénykép, aminek a jobb oldalán valami bakancsos fiatalemberek vonulnak valahova...


Nem! Hogy le tudod-e írni helyesen, hogy jobboldali, az nem az oktatási rendszeren múlik, hanem rajtad, hogy veszed-e a fáradságot! Ha arra képes volt megtanítani az oktatási rendszer, hogy a gyk-t használd, akkor annak is utána tudsz nézni, hogyan kell helyesen leírni a szavakat! Egyszerűen csak igénytelen vagy!

jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%

Ha egy országban jobb színvonalasabb az oktatási rendszer okosabb képesebb tanulók és utána állampolgárok lesznek így sikeresebben tudnak munkát vállalni és kevésbé függenek az államtól mernek beleszólni a közügyekben felelősebben tudnak választani a szavazáskor. Így az országnak is sokkal jobb lenne.

Mond már melyik pártnak érdeke ez valójában? A jobboldali bakancsos fiatalemberek meg pártokból mozgalmakból vannak irányítva. Hogy lenne érdekük ez a fenti dolog?

jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Eddig nem nagyon hallottam értelmes indokot. Azon kívül, hogy buták és nem tudják milyen állapotban van az ország.


Vagy a jobbosoknak az a jó ha a nagy magyar hont lehagyja még bulgária is? Akikhez 30-40 éve a szüleink jártak nyaralni mert olyan csóró ország volt hogy szinte ingyen lehetett ott vakációzni?


Egyszerűen nem értem, hogy az influencer tüntetésre miért nem mentek ki ezek az emberek, amikor a megerőszakolt árváknak gyűjtöttek pénzt és a fidesz gyermekvédelmi rendszere ellen tüntettek. Persze akkor nem egy külön, 200 fős demonstrációt kellett volna tartani, hanem kiállni a többi 150.000 magyar mellé.

jún. 25. 08:26
 14/24 anonim ***** válasza:
44%
#12 A nem csak jobboldali fiatalemberek (25-34 éves korcsoport) 29,2 százalékának van felsőfokú végzettsége. Ezzel az EU-ban a 26. helyen vagyunk. Viszont az EU-ban az élen járunk azok számával akiknek csak 8 általánosa (vagy kevesebb) van. Hajrá magyarok! Akik pedig egyre-másra kételkednek abban, hogy Románia és Bulgária is előz minket gazdasági mutatók terén, azok gondolkodjanak el azon, talán ez nem véletlen a fenti adatok tükrében.
jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 D-Mano ***** válasza:
58%

13-as,

Megválaszoltam a kérdésedet. Validan és értelmesen. Te pedig tovább nyomatod a szövegelést arról, amire kaptál jó és adekvát választ.

Szóval ez itt már nem arról szól, hogy valóban választ vársz a kérdésedre, hanem hogy a jobboldalisággal szembeni unszimpátiádat beleharsoghasd az éterbe.

jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15# Tehát meghunyászkodni mert "úgysincs értelme". Ez egy remek és valid válasz, köszönjük hogy ti, igaz magyarok így kiálltok az országért.
jún. 25. 08:34
 17/24 anonim ***** válasza:
65%
Itt már igazi kérdések gyakorlatilag nincsenek is, csak propagandának szánt álkérdések. Ez is egy tipikus példa rá. Jelentettem, de ne aggódj, kérdező, a gyurcsányista propagandát nem törlik.
jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

A kettő nem zárja ki egymást, normális esetben.

Ezeknek a "bakancsosok" egy részét felhasználja a fidesz-propaganda, a szobrokkal hergeli őket és addig sem kell komolyabb kérdésekről beszélgetni.

Én "jobboldali, bakancsos" nőként nagyon szívesen kimennék az egészségügy javítása melletti tüntetésre. Mikor lesz?

Oktatás mellet eddig valóban nem voltam kint, mert bár borzalmas állapotban van az oktatás, de nem értettem egyet a tüntetők követeléseinek jó részével sem.

jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%

Mi abban a propaganda kérdés hogy egy magát hazafinak valló embernek kötelező lenne a nemzet oktatásának minőségének lezüllesztéséért minden eszközzel tiltakozni? Pl. oktatás színvonaláért és pedagógusbér emeléséért szervezett tüntetésen ott lenni.


Mi abban a propaganda kérdés hogy egy magát hazafinak valló embernek kötelező lenne a magyar gyermekekért szervezett pedofilok elleni tüntetésen erősen jelen lenni?


Egyiken sem voltak jelen! Fájó a jobboldal nemzetellenessége az oktatás és gyermekeink jövője kérdésekben.

jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#17 Nem tudom kik pontosan a jobboldali, bakancsos fiatalemberek. Ha a Mi Hazánk szimpatizánsokat kell alattuk érteni, ők is csináltak Bicskén felvonulást és tüntetést.


[link]


(Figyeltem a lábbeliket, nem volt extra sok a bakancsok aránya. Pedig akkor még hűvösebb volt.)


[link]


A nagy "influenszer-tüntetéstől" pedig szerintem direkt tartják magukat távol, mert azt is azért körüllengte a "baloldali" liberálisabb pártpolitika, amitől kifejezetten el akarnak határolódni.

jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!