Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják az emberek...

Miért utálják az emberek ennyire a baloldalt? Gyurcsányék ekkora pusztítást csináltak volna?

Figyelt kérdés

Én gyerek voltam Feriék idején, így nem tudom megítélni hogy milyen is volt akkor az élet.

Anyám szerint kész katasztrófa volt. Sokáig még munkát se talált abban az időben.


jún. 24. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Évi 150 milliárdot költ az adónkból a kormány a gyűlölködésre, szerinted miért tart itt ez az ország? Miért alacsonyabb az IQ vidéken mint az átlag cipőméretük?
jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
8as, hol vannak ezek a széles tömegek? Melyik országban? Bocsi én Magyarországon élek itt nem ezt látom, az EU legszegényebb országaként.
jún. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%

9es valóban mennyivel jobb most, a fidesz uralkodása alatt mikor a

takarító megy be órát tartani a gyerekeknek, meg oviban gyorstalpalós pedasszisztens van velük mert annyira nincs ember. Nézd meg mennyit rontottak a diákok a kompetencia felmérésen. Arról ne is beszéljünk, hogy mekkora ápoló és egészségügyi szakdolgozó hiány van, hiszen kapunk egy zsák krumplit és nem lesz hááborúú.. az nem lényeg hogy hány embert küldtünk Csád-ba azok nem mi voltunk:-D

jún. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nézd meg mennyit rontottak a diákok a kompetencia felmérésen."

Mennyit?


"mekkora ápoló ... van"

Mekkora ápoló van? Szerintem pont akkorák, mint a többi ember.

jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!