Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják az emberek...

Miért utálják az emberek ennyire a baloldalt? Gyurcsányék ekkora pusztítást csináltak volna?

Figyelt kérdés

Én gyerek voltam Feriék idején, így nem tudom megítélni hogy milyen is volt akkor az élet.

Anyám szerint kész katasztrófa volt. Sokáig még munkát se talált abban az időben.


jún. 24. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt igen, tényleg nagyon gáz volt.

Másrészt viszont a lejárató kampányokban folyamatosan használták a baloldal szót, mint pejoratív jelzőt. Attól függetlenül, hogy tartalmilag semmi negatív nincs a szóban. A túl sok negatív kontextus az emberek fejében is létrehozta ezt a képzettársítást.

A szavaknak ereje van! Ha elég sokszor ismételsz meg valamit elkezd valóságossá válni.

jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Én a fideszt utálom, azoknál nagyobb pusztítást nem tesz senki. Nyomor, magas munkanélküliség stb
jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Rossz gazdasági helyzet + Öszödi beszéd + az utána lévő tüntetéssorozat + rendőri brutalitás.
jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Egyrészt igen, azért, mert valóban akkora pusztítást csináltak. Másrészt mert ők tartják hatalomban a Fideszt.
jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
3as, ki elleni brutalitás? A pár száz fideszes futballhuligán ellen akik verték az embereket?
jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

#2

Magas munkanélküliség? Nem volt az MSZP-nek olyan éve, ahol ne lett volna legalabb dupla akkora, mint most.

jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen!
jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
2010 előtt a szoci holdudvaron kívül mindenki egyik napról a másikra élt, tengődött. Ma széles tömegek élnek jól.
jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Emlékszem délben Mohácsi Viktória nyomta az érzékenyítést, hogy a magyarok mennyire rosszak, meg azért van bűnözés mert nem fizetünk eleget nekik... ésatöbbi... az SZDSZ-nél volt az oktatásügy... egek...
jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudnak fejlődni, változni, újítani, megvédeni magukat.
jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!