Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten is kifütyülték...

Budapesten is kifütyülték Zelenszkíj a Rod Stevart koncerten. Etikus ez?

Figyelt kérdés

Rod Stewart a legnagyobb slágerét Ukrajnának és Zelenszkijnek ajánlotta az MVM Dome-ban tartott mai koncertjén. Stewart kék és sárgába öltözött, ukrán katonák, elpusztított ukrajnai városok képét mutatta a kivetítőn a koncert alatt. A szám végén a zárókép Zelenszkij volt – ezt a magyar közönség nagy része pfujolással és kifütyüléssel fogadta.


Június 14-én egyébként hasonló jelenet zajlott le Rod Stewart egy másik koncertjén a lipcsei Quarterback Immobilien Arénában, amikor Zelenszkij képét kivetítették a mögötte lévő nagy képernyőre [link]


Legyen meg a zenész akarata. Ha már tetszik a zenéje és elmentek tartsák tiszteletben. Nemde?



jún. 23. 16:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%

11#


Egyetértek.

Amit az előadó nyújt az kvázi egy szolgáltatás.

Azt csinálja, amire szerződött.


Senki sem kérdezte az álláspontját az ukrán helyzetről és nincs is a szerződésében,hogy erről nyilatkoznia kell koncert közben.

jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
40%
Ha Zelenszkij akkora nagy államférfi lenne, amilyen nem, nem áldozná be Ukrajnát, hanem megpróbálná megmenteni....de ő mások parancsát teljesíti, sajnos.
jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
26%
Én be sem fejeztem volna a koncertet a helyében, a csürhe nem érdemli meg...
jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%
15: akkor visszakérnék a jegy árát te gyogyós. félmunkát még ingyen se éri meg.
jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
20%
#16 Nem különösebben érdekelne a helyében. Szerintem megengedheti magának. Személy szerint Budapesten sem lépnék fel többet.
jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
33%
Etikusabb, mint ártatlan embereket vágóhídra küldeni egy eleve elvesztett háborúban a profit reményében.
jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
16%
17: és kit érdekel hogy mit csinálnál?
jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
30%

18 Putyin bácsinak tessék jelezni.


Vagy a Tiszántúlt is dobnát, ha megtámadna egy erősebb ország csak azért, hogy legyen béke? Így tulajdonképpen Trianon is rendben volt, hiszen pontot tett egy fegyveres konfliktus végére, nem kell miatta bánkódni.


Gondolom segítséget sem kérnél más államoktól, és pl. Rákóczi is egy hentes volt, aki a háború befejezte helyett támogatókat keresett. :D


Mi pedig rengeteget köszönhetünk orosz barátainknak, hogy most melléjük állunk...

jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
36%

#19 Te reagáltál a hozzászólásomra, és ezt ismét megtetted, tehát gondolom érdekel a véleményem. :D


Viszont én is csak provokálok, nyilván nem tennék így, de szerintem belefér, hogy az előadó véleményt nyilvánítson, az is, hogy a közönség erre reagáljon, akár kifütyüléssel. Viszont rettentően kellemetlenül érzem magam, mert a kormány és szimpatizánsaik Putyin rendszere mellett állnak ki.

jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
53%

Mivan kérdező, meg ukrán felszpok!


A vélemény meg a véleményhez való jog csak addig és csak akkor jár, amíg nem ellentétes a tiétekkel?

Fudom a megfejtést.


Lehet lepontozni.

😘

jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!