Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki támogatja hogy az iskolában...

Ki támogatja hogy az iskolában be kell tiltani az LMBTQ propagandát?

Figyelt kérdés
Én ezért szavaztam a Fideszre és 2026-ban is ezért fogok rájuk szavazni. Csak a béke csak a fidesz 🕊️🧡🍊

jún. 23. 16:36
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Mert honnan tudod, hogy mit gondolok? Gondolatolvasó is vagy? Egyre durvább az agyadban dúló háborús pszichózis...
jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
a te agyad pszichózisa mit tud? válaszaid olvasva a faéknél nem bonyolultabb az elméd.
jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Hát persze, pont nekem... amikor a te pseudo-értelmiségi írásmódod az ostoba jobber narcizmusoddal párosulva secunder szégyenérzetet vált ki másokból. :)) Én veled ellentétben egyetemi hallgató vagyok, lefogadni merném, te még csak kívülről láttál felsőoktatási intézményt.
jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

"Én veled ellentétben egyetemi hallgató vagyok"

és ilyen hüle vagy? :D akkor te max takarító vagy ott. szégyen lenne az egyetem számára ha ilyen szörnyen buta illetők járnak oda.


azt tegyük hozzá hogy manapság azért mert valaki egyetemre jár nem jelenti azt automatikusan hogy okos is :) ez régen így volt, ma már nem.

ez látszik is rajtad mert nem a kérdésre válaszolsz, hanem terelsz meg jobberezel, tipikus buta válasz.

jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Te nem válaszoltál az én kérdésemre. És nem tudod felnőtt létedre, hogy a mondatokat nagybetűvel kell kezddeni... tehát térjünk vissza azután a személyeskedő kitérő után, amit műveltél az eredeti kérdésemre, amit a 27. kommentben írtam. Szóval hagyd magad összeveretni (megérdemelnéd) és ne tégy feljelentést sem, add meg magad... erről mi a véleményed?
jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Amennyiben válaszolsz a kérdésemre, úgy nem nyilvánítalak ostoba, tanulatlan vidéki mucsai jobbernek és megbocsátom a verbális agressziódat. :)
jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
41%
Én támogatom a Fidesz-t!
jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
53%
37: megkérdezhetem, hogy miért?
jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

35: a 31-es válaszoddal tolatsz ki a válaszadás alól, kimagyarázod magad. akkor ne gyere számonkéréssel.


"És nem tudod felnőtt létedre, hogy a mondatokat nagybetűvel kell kezddeni"

és-sel nem kezdünk mondatot ha már helyesírásról van szó, egyetemi hallgató létedre szégyellhetnéd magad. "kezddeni" kettő d-vel, hát gratula.


személyeskedéssel jössz, majd a köv válaszodban amit írsz... 😆


a 23-as válaszod a faék egyszerű gondolkodásodról jó magyarázat. te meg az egyetem, ja... 😆

jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"te meg az egyetem, ja... 😆"

Mucsai parasztnak nem magyarazkodom... nem kellett volna veled szoba allnom, mert lerantasz a proli vitaszintedre. Fontos tapasztalat! :)

jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!