Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki támogatja hogy az iskolában...

Ki támogatja hogy az iskolában be kell tiltani az LMBTQ propagandát?

Figyelt kérdés
Én ezért szavaztam a Fideszre és 2026-ban is ezért fogok rájuk szavazni. Csak a béke csak a fidesz 🕊️🧡🍊

jún. 23. 16:36
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
68%

Ez is félreértés lehet biztosan, hogy fel van háborodva észak Karolina mert transz férfiak kerültek valahogy az iskolába!



[link]

jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
76%

Attól, hogy nem beszélünk róla, még vannak LMBTQ emberek. Az, hogy erről nem lehet beszélni az iskolában, nem fogja megszüntetni az ilyen embereket, nem lesz belőlük több vagy kevesebb. Csupán annyi fog történni, hogy az ilyen embereket megbélyegzik, kiközösítik a többiek, pokollá téve az ilyen gyermekek életét már az iskoláskortól kezdve. Akár annyira, hogy öngyilkosságba menekülnek. De mit is várunk egy olyan kormánytól, amelyik előszeretettel fordítja egymás ellen a társadalmunk különböző csoportjait, ha a hatalom megtartása érdekében ezt látja célravezetőnek, miközben nagy ívben tesz az egyes emberek szenvedésére.

Csak a béke, csak a fidesz... remélem majd egyszer megtapasztalják mindazt a keserűséget, amit országlásuk alatt az embereknek okoztak.

jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
0%

"nem lesz belőlük több vagy kevesebb"

nem is ez a cél. a baj hogy túl lentre tolták a korhatárt ahol ezt tolják, ezt a 18 felettieknek kellene tolni.

és nem a fiatal korosztály bélyegzi meg, mert egy tizenévest az ilyen nem érdekli, hanem pl a szülei ellenzik és onnan eredetezhető az h nem fogadják el. szerinted azzal hogy akarva akaratlanul a gyerek képébe tolják az jó?


bár a mondandód végét meg már te toltad túl, savanyú ember vagy szűk gondolkodással.

jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
75%

"a baj hogy túl lentre tolták a korhatárt ahol ezt tolják, ezt a 18 felettieknek kellene tolni"

Na ne röhögtesd már ki magad, szerinted mégis mikortól foglalkoztatja a gyerekeket a nemiség? Az biztos, hogy nem +18 évtől.

jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
14: de nem is ovis kortól
jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
29%
Tehát pont abban a korban, amikor a leginkább érdeklődne az ember a nemiség iránt, akkor inkább súlykoljuk nekik a hülye középkori jobber mentalitást: a szex csak gyereknemzésre való, hogy szülj orbáncnak katonát... punktum! Hajrá fideSS!!!
jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 everlight ***** válasza:
67%

Elfogadásra kell nevelni a gyerekeket. Az hogy nem csak heterok léteznek az a tény ismertetése nem propaganda.


Inkább a Fidesz plakátokat kellene betiltani hogy az utcán a gyerekek is látják a kormány gyűlöletkeltő propagandáját.

jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 everlight ***** válasza:
48%
13.Minden ember 14 éves korára tudja a nemi identitását. Maximum elnyomja,le tagadja. Ha 2 16 éves fiú,vagy 2 16 éves lány egymásba szeret és szexelnek az már LMBT propaganda?
jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igenis kellene.

8.-9. osztály környékén (ebben a korban a mostani fiatalság már bőven érdeklődik, én most vagyok 25, nekünk már 4. osztályban volt) szexuálpszichológusokkal kellene órákat tartani a védekezésről, a szexről, a nemi betegségekről, a nem kívánt terhességről, a szexualitás különböző formájáról.

jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
19: ezzel kellene összevonni, mert 16-18 éves kor környékén (már pontosan nem tudom) van felvilágosítás. csak akkor menjen be olyan aki ért hozzá, nem egy transzformátor tartsa az előadást.
jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!