Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki támogatja hogy az iskolában...

Ki támogatja hogy az iskolában be kell tiltani az LMBTQ propagandát?

Figyelt kérdés
Én ezért szavaztam a Fideszre és 2026-ban is ezért fogok rájuk szavazni. Csak a béke csak a fidesz 🕊️🧡🍊

jún. 23. 16:36
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
65%

A problémát a különböző felvilágosításokkal bölcs kurmányunk idézi elő:

[link]

jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
53%
Az ugye megvan, kedves kérdező, hogy egyetlen háborúpárti párt van Magyarországon, és azt úgy hívják, hogy Fidesz?
jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
72%

22-es vagyok, nem tudom miért írtál nekem privátban, de itt válaszolok:


Ezt írtad:

"A Tisza párt a háború párti a fidesz a békét sürgeti ezért akar béke tárgyalásokat és nem küld fegyvereket és pénzt Ukrajnában."


És a válaszom:


Ez egy totálisan félremagyarázott hozzáállás. Egyet felejtesz el:

- ha az oroszok leteszik a fegyvert, akkor vége a háborúnak

- ha az ukránok leteszik a fegyvert, akkor vége Ukrajnának.

Ukrajnának azért kell fegyver, és pénz, hogy megvédje magát egy idegen agresszorral szemben. Itt egyetlen egy ember tud véget vetni a háborúnak, az pedig Putyin. Akinek orbán gazdád a seggét nyalja. Egyedüliként Európában. Nyilván minden hülye szembe jön az autópályán.

jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%
23: egy momentumos szavazó véleményét olvashatjuk.
jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
71%
24: tökre nem vagyok momentumos. Elég annyi, hogy nem vagyok fideszes. Ép ésszel gondolkodom, tegyél így te is!
jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
0%

25: pedig nagyon úgy tűnik, épeszű ember tudja hogy ebben a háborúban mindegyik fél tett azért hogy ez történjen, és nem lehet egy felet okolni ez miatt.

"- ha az oroszok leteszik a fegyvert, akkor vége a háborúnak

- ha az ukránok leteszik a fegyvert, akkor vége Ukrajnának."

tipikus ostoba felfogás. soha egyik háború se végződött így a történelemben.

jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
64%

"épeszű ember tudja hogy ebben a háborúban mindegyik fél tett azért hogy ez történjen, és nem lehet egy felet okolni ez miatt"

És akkor ez mit jelent? Hogy Ukrajna ne védje meg magát? Ha kötekszel valami hülyével és neked támad testileg, akkor te is hagyd összeverni magad, sőt ne is jelentsd fel fizikai bántalmazásért. Utána, az intenzív osztályon majd újra megkérdezzük a véleményed...

jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
0%

"És akkor ez mit jelent? Hogy Ukrajna ne védje meg magát?"

ha neked a válaszomból ez jött le felesleges veled beszélgetni.

az ilyen momentumos felfogású emberek rosszabbak mint a fideszbirkák.

jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
54%
28 Én egy másik kommentelő vagyok, nem az, akit "lemometumosoztál" (aki egyébként szintén nem volt az). Jó lenne, ha nem a saját jobber téveszméiddel kommunikálnál, hanem a reális világban élnél. Ahhoz viszont pszichiátriai szaksegítségre lenne szükséged.
jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

aki azt gondolja hogy ha "kivonulnak az oroszok és vége" ne okoskodjon már arról hogy mi a reális világ.

mert mi van ha kivonulnak, feltámad az összes megölt ember és kinő az összes lebombázott épület vagy mi?

neked meg nem a fikádat kellett volna enned történelem órán hanem figyelni.

jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!