Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gond van a megafon környékén?

Gond van a megafon környékén?

Figyelt kérdés

A kampány óta alig posztolnak, a szokásos propaganda videók is elmaradnak. Az is fura, hogy MP diszkós esetéről senki nem posztolt semmit.

Esetleg elfogyott a pénz és nem tudják őket finanszírozni?



jún. 22. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
#8 Persze, de ezt elfogja tudni tolni Magyar Péter a teljesen alaptalan vádjaival és üldözési mániájával olyan irányba, hogy nevetségessé teszi ezt, hogy bármelyik média is bárkié (röviden túltolja), mert tényleg csak egy lépésre van attól, hogy megvádolja ezzel akár a telex-et, a 444-et vagy az RTL-t is. Bárki kritikával illeti vagy szembesíti azzal, hogy önmagának mondott ellent valamivel, azonnal az vagy fideszes vagy a Fidesz bérence. Ez nonszensz! Ez teljesen mindegy, hogy jobboldali vagy vagy baloldali, vagy vagy-e bármilyen oldali is, hisz már klasszikus értelemben egyik sem létezik, ez gáz!
jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel az a baj, hogy a rogáni gépezet alá tartoznak, ami azt jelenti, hogy közpénzt égetik el, aminek lenne jobb hellye hejje helye.
jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Abszolút igazad van, de attól, hogy lenne jobb helye, még automatikusan odatalálna, ahol jobb helye van? Csak azért érdeklődök, mert amikor a kormánypárt nem égetett el ennyi lóvét a propagandára vagy ha nem is arra, de az Őt nem túlzottan marcangoló médiára (TV2,RTL,köztévé) valahogy nem rémlik, hogy fuldokoltunk volna a jóllétben ezen időszak alatt. Nekem az rémlik, hogy jobb bizonyosan nem volt az átlag ember helyzete, de az enyém konkrétan némileg rosszabb volt, viszont nem mindenki van így vele, valaki úgy éli meg, hogy egy helyben toporgunk évtizedek óta, olyan is van, akinek most valamivel rosszabb... Szóval az a lényeg, hogy ott volt nekik ezek szerint irdatlan lóvé, ha egyszer erre nem költöttek (annyit), és mégsem kínáltak meg vele minket egy kicsit sem. Úgyhogy én ebben a nagy rendszerlebontásban azért nem hiszek, mert attól, hogy ezt valaki megszűnteti (és ezt ígéri) az engem miért kellene hogy meggyőzőn, hogy az nekem jó lesz, mikor láttam, hogy azzal együtt és anélkül sincs a két helyzet között szignifikáns különbség? Én egy olyan politizálást várok, ami nem úgy kezdi, hogy mit bont le, hanem úgy kezdi, hogy mit épít és ha megkérdezik, hogy miből, akkor válaszol azzal, hogy mit bont le, amiből azt építeni tudja, érted? Tehát én ezt nem szeretem... ezt a módit nem kultiválom, hogy azzal indítok, hogy ha én, akkor ez és ez megszűnik... Ne azt pofázza mi szűnik meg, azt pofázza nekem, nekünk mit épít és szakpolitikusi vitakörben pedig azt pofázza, hogy azt miből valósítaná meg, honnan vonna el pénzt és így lehet eljutni oda, ahol azt mondod, hogy ilyen és ilyen pénznyelő gépezeteket megszűntetek. Ez nem politizálás b...d meg, hogy azzal állok a hallgatóság, a lakosság elé, hogy szavazz rám és lebontom a NER-t. Ne bontsál, f.szom, építsél!!!

Ugyanakkor egyébként ennek nem látom reális esélyét, hogy bárki is ezt meglépné, ugyanis öngyilkosság. 4 évig maradsz talpon, ha nem uralod ilyen durván a médiának legalább a felét, de inkább a többségét. Csak fordítsd meg a dolgot és megérted. 4 év alatt nagy csodákat nem lehet tenni, kis csodákat esetleg, kis csodák mellett ha a média nincs a kezedben ahol elmondhatod újra és újra, hogy mit ténykedtél, és emellett úgy bánik veled kormányon(!!!) a média amit nem uralsz, ahogy a Fidesz média bánik és bánt a baloldali ellenzékkel vagy akár most Magyar Péterrel, szerinted van fikarcnyi esélyed is talpon maradni? Meglátásom szerint kár üldözni és szidni a rogáni gépezetet, mert akárkire is szavazol, akiben bízol és úgy látod jobb lehet az életed ha kormányra kerül, muszáj a rogáni gépezetet átvennie, muszáj elfogadnod majd ezt, máskülönben úgy jár, mint az I. Orbán-kormány.

jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!