Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra szavaznál a Tisza pártra?

Újra szavaznál a Tisza pártra?

Figyelt kérdés
Magyar Péter sorozatos balhéi, viselkedése tudatában is szavaznál?

jún. 22. 13:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Én legutóbb senkire sem szavaztam, de legközelebb elmegyek és Magyar Péterre fogok. Ilyen válaszlehetőség miért nincs?
jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Ismét egy reprezentatív felmérés...
jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
IGEN, csakis rá fogok szavazni. És azt szeretném, hogy a ner, az óellenzék és a fizetett naplopó trollok eltűnjenek.
jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%

13-as, én valahol élvezem, hogy ennyire be vannak pánikolva. Futószalagon gyártják a Magyar Péter-ellenes kérdéseket, propagandát, mert végre félnek - és végre van is mitől!


Az külön vicces, hogy mindezzel csak megerősítik valójában. Minden lejáratási kísérlet újabb és újabb 5%-ot dobott MINIMUM a népszerűségére! Úgyhogy csak így tovább!

jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Én kíváncsian várom azt a szakpolitikai programot, amit most fog előkészíteni. Engem nem érdekel, ha a magánéletében minden este holt részegre issza magát, vagy bulizik. Engem az érdekel, milyen az adórendszer, milyenek a bérek, milyen egészségügyi ellátást kapok, milyen nyugdíjra számíthatok, milyen oktatást kapnak a fiatalok, milyen szabályok védik a dolgozókat, sikerül-e fejleszteni a vasutat
jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

15-ös, na végre! Én is ezt várom, és csak röhögök az illibernyákos, orbánista szennymédia bulvárújságírásán!


Miközben valójában nagyon izgalmas dolgok történnek végre! Alakulnak a munkacsoportok, civilek és szakértők jelentkeznek a programok kidolgozására, megmozdult valami az országban! Olyanok kezdenek szakpolitikával foglalkozni, akik valódi szakemberek - de eddig undorodtak a politikától, jogosan! És ha szerettek volna sem segíthettek volna, mert a fidesz-világban minden haveri és rokoni alapon dőlhet csak el!


És végre LESZ EGYÁLTALÁN PROGRAM - amit a fidernyákok 2010 óta nem is hirdettek soha!


Az ilyen hírekről kellene beszélnünk, valóban:


"Június 24-én a TISZA Párt jelöltjei átveszik az európai parlamenti és a budapesti képviselői mandátumokat a Nemzeti és a Fővárosi Választási Bizottságtól. Az európai parlamenti képviselőink már megkezdték a munkát, a TISZA Párt által delegált fővárosi képviselők pedig októbertől tudják ugyanezt megtenni.

Az országjárás megkezdése óta folyik a szakmai munka a TISZA Pártban, felállításra kerültek a szakmai munkacsoportok, amelyek feladata a polgárokkal kötendő társadalmi szerződés (szakmai program) elkészítése lesz. Rövidesen nyilvánosságra hozzuk a munkacsoportokat és várjuk további kompetens szakemberek csatlakozását. A program összeállításakor minden érdekvédelmi szervezettel, szakmai körrel és kamarával egyeztetni fogunk, illetve várjuk minden honfitársunk releváns javaslatait. Mindenről nyílt párbeszédet szeretnénk folytatni.

Szintén zajlik a TISZA Párt operatív szervezetének átalakítása, bővítése, hogy mielőbb készen álljon a párt a sok ezer belépni kívánó szimpatizáns fogadására. Amint elfogadásra és bejegyzésre kerül az új alapszabály, nyilvánosságra hozzuk a belépés feltételeit. Létrehozunk természetesen a párton belül ifjúsági szervezetet és különböző platformokat. Csatlakozni lehet majd a Legyél a változás Egyesülethez és a Talpra Magyarok Közösségéhez is.

Rengeteg munka áll előttünk, hogy elérhessük a közös céljainkat. Erre az embert próbáló, de egyben felemelő feladatra hívom minden jó érzésű, tenni akaró honfitársunkat."



Hajrá Tisza! Hajrá Magyar Péter! Hajrá szakértő civilek!

jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem voltak balhéi. Balhéi a fidesznek volt Kaleta ügy elsikálása, kegyelmi botrány, Szijártó hacker botránya. A fidesz balhéival megtelne egy fűzet
jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen balhé lett volna. Én se vagyok 20 éves, 38 vagyok, de én is szívesen táncolnék egy 18-20 éves csajjal és felvinném egy menetre, járni nem járnék vele. A telefonlopás meg verekedés az kamu, nem csinált ő ott bent semmi ilyesmit, hallgat is mélyen a rendőrség.
júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, hisz nincs jobb alternatíva.. A kis balhéját meg felnagyították.
júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha nem kezd el pàrtot építeni akkor visszapàrtolok a mi hazánkhoz.
júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!