Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra szavaznál a Tisza pártra?

Újra szavaznál a Tisza pártra?

Figyelt kérdés
Magyar Péter sorozatos balhéi, viselkedése tudatában is szavaznál?

jún. 22. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, nem érdekelnek a balhék
Nem, ezután nem szavaznék
Eddig sem szavaztam rá
49 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Jobb úgysem lesz helyette.
jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Igen, barmikor.
jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Igazából ez eddig az első balhéja, még adok neki esélyt a jóvátételre.
jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Eddig sem szavaztam rá, de ettől függetlenül ha előáll egy épkézláb programmal, ami gazdaságilag kevésbé szoci, kevesebb adót,szabadabb piacgazdaságot támogat,mint amit a NER csinál,akkor szavazok rá, függetlenül attól,hogy amúgy mint ember taszít és egy pojácának tartom. Nem egy szerethető atyuskát keresek,hanem valakit aki rendbe teszi a gazdaságot. Egyelőre mondjuk nem látok ilyen kompetenciákat,de van 2 éve,hogy felmutasson valamit.
jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem csak azok jelölik meg a nemet, akik eddig sem szavaztak rá.


Olyan válaszlehetőség miért nincsen, hogy "Eddig nem rá szavaztam, de ezután rászavaznék" ??????


Én pont ez az eset vagyok, aki eddig nem, de ezután mindenképpen csakis rá adnám a szavazatomat!

jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de vékony jégen táncol. Nem értem, miért feszíti a húrt ezekkel a megnyilvánulásokkal, sokat nem tesz hozzá a imidzséhez.
jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Eddig sem szavaztam rá. Még kivárásos állásponton voltam vele kapcsolatban, elsősorban a jogállamisághoz való hozzáállása miatt.
jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 felkelhetetle ***** válasza:
87%

Igen, az egyetlen probléma vele, hogy nem igazán sikerült a viselkedését, a politikában betöltött szerepéhez igazitania, de Orbán előző ellenfelei ebből a szempontból sokkal visszafogotabbak, ha úgy tetszik kulturáltabbak voltak és mind látjuk mire vitték vele.

A lényeg, hogy egyáltalán nem tünik úgy, hogy MP-nél egy jobb alternativa is megfog mutatkozni az ellenzéki térfélen, így ez a viselkedés még nem tántorit el tőle, hogy rászavazzak.

Az visszont nálam már nagyon a határt surolja, hogy elfogadja az EP mandátumot, ezzel nem hagyva teret a többi embernek a pártból érvényesülni, esetleg rivaldafénybe kerülni. Na ez már kiakasztó nekem, jelenleg inkább influenszerként viselkedik az ember, mint olyan politkusként, aki kormányt akar váltani.

jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem..
jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Ez a balhé, szerinted hol van egy fideszes balhéhoz képest? Mondjuk egy Manyup lenyúláshoz, vagy egy trafik bortányhoz, hogy csak az első 4 évből emeljek ki kettőt. Ugyan már...

jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!