Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter átveri a saját...

Magyar Péter átveri a saját szavazóit?

Figyelt kérdés

Nem akart politikus lenni,aztán az lett.

Nem akart EP-képviselő lenni,mégis felveszi a mandátumát.



jún. 19. 08:18
A kérdező szavazást indított:
Igen,mindenkit hülyének néz
Nem,ő sosem hazudik
35 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja,meg azt ígérte,hogy a hangfelvétel után mindenki lemond és elmenekül.Ebből sem lett semmi.
jún. 19. 08:24
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
Ja, miután megkérdezte őket, menjen-e az Ep-be, logikus, hogy az ő kérésüknek megfelelően átveszi a mandátumot, és ezzel átveri őket...
jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
50%
Ezt ennyiből senki nem fogja eldönteni biztosan. Én azért kivárnék még. A 26-os választásig mindenképp. Ha minden körülményt figyelembe vesz az ember, akkor egyik helyzet sem volt ennyire fekete-fehér. Mondjuk elég gáz is lenne a világ, ha mindenki ennyire sarkosan gondolkodna és cselekedne. Ha hiteltelenné válik egy fokkal sem leszünk rosszabb helyzetben, mint jelenleg. Ha pedig kiforrja magát és tényleg tégláról téglára építkezik, akkor annak érezhető pozitív hatásai lesznek. Úgyhogy egyelőre nincs veszíteni valónk.
jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 hypno ***** válasza:
21%

#1


Ha én megígérem, hogy te megokosodsz és mégis ilyen maradsz, akkor én hazudtam, vagy csak rossszul mértem fel a képességeidet?

jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Akkor sem ezt ígérte a választások előtt.

Kicsit amnéziás ez a társadalom.

Mondjuk az is elképesztő számomra,hogy a korábban a baloldali összefogásra szavazó Fidesz-gyűlölők egy olyan emberre szavaznak tömegével,aki a válásáig nagyon jól megélt a Fideszből.

jún. 19. 08:31
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
2: De nem kérdezhette meg volna őket, hiszen azt ígérte, nem megy be. Ráadásul a "kérdése" elég manipulatív és szájbarágós volt.
jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

Ne spilázd ennyire túl. nem kell.


Csak kiabáld jó hangosan hogy "nó háború, csak a béka csak a fidesz!"

jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

6-os.Na,látszik,hogy a Fideszből jött.Volt mit tanulni.

Számomra az a legviccesebb,amikor a Magyar Péter-fanok azért utálják a Mi Hazánkat,mert szerintük fideszes!Kérdezem én:Magyar Péter nem volt fideszes és nem élt meg belőle jól?Az nem probléma,hogy a feleségének köszönheti a zsíros munkáit? :D

Ja,ez persze nem probléma.

Kettős mérce.

jún. 19. 08:42
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Orbán úgy is nagy focista. Nem lehetne olyat csinálni, hogy nyugati demokratikus országból leigazolni, olyan politikusokat, akik sikeresen vezettek már nyugati országokat?
jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nagyon nem mindegy, hogy valaki hogyan él meg. Azért, mert jó pozícióban, jól fizető állást tölt be vagy azért, mert halott alól a lepedőt is kilopja...

Kizárt dolognak tartom, hogy minden fideszhez kötődő pozícióban tisztességtelen emberek dolgoznak. Sőt,azt sem hinném hogy nincsenek magas beosztásban saját képességeik jogán jó munkát végző emberek. A szomorú ebben az, hogy ugyanúgy, mint a cigányság esetében, az emberek előítéletesek és általános vélemény tud kialakulni csak a csoporthoz való tartozás miatt.

jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!