Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem durva, hogy ezt érvényes...

Nem durva, hogy ezt érvényes Karácsonyra leadott szavazatnak veszik?

Figyelt kérdés

A napnál is világosabb, hogy itt szándékosan érvénytelenül akart szavazni a választó. Erre behúzzák Karácsony szavazatnak, mert véletlenül pont mellette keresztezte egymást a két vonal. Azért ne nézzék már hülyének az embereket.


[link]


jún. 14. 12:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, most már így a f*sz másik végén nem annyira tetszik ez az újraszámolósdi?


Ez egyértelműen érvényes, hiszen ott az iksz a körben, és egyetlen körben. Nem a számlálónak kell kitalálnia, mire gondolhatott a kedves állampolgár.

jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szavazat Számlálóként én is találkoztam már hasonlóval. Mi is érvényesnek minősítgettük-
jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Miért ne lenne érvényes? Egymást keresztező vonalak a karikában.... Ha mindenképp érvénytelenül akart volna szavazni, figyel rá hogy nem ott keresztezze egymást a vonalak. Ha meg nem figyelt így járt.
jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt meg érvényes Vitézynek

jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Mad Max2 ***** válasza:
63%
Ezek szerint még érvénytelenül szavazni se lehet nálunk:DD
jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Szikszai.B ***** válasza:
100%

Van két egymást keresztező vonal a körben? Van.

Akkor érvényes.

jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egymást keresztező két vonal van karigeri rubrikájában, máshol nincs, tehát érvényes.
jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal elgondolkodtatóbb, hogy olyan tájékozatlan birkák szavazata számít most, akik Ásványvízre szavaztak.
jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%
Mert szar a törvény. Csak annak szabadna érvényesnek lenni, ahol van 1 db X a körben, de ezenkívül sehol, semmi más. Aki szavazni akar valakire, az tanuljon meg már olvasni és X-et rakni, a többi idióta meg felőlem rajzolgathat kedvére.
jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#18 - Aki Szentkirályira szavazott az továbbra is érvénytelen.

A netes fotókon egy olyat se mutattak be, ahol két X lett volna, és abból egyik Szentkirályié.

Nem is hihető, hogy bárki ilyet csinálni.

A fotókon olyan esetek láthatóak, amik érthetőek.

jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!