Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem durva, hogy ezt érvényes...

Nem durva, hogy ezt érvényes Vitézyre leadott szavazatnak veszik?

Figyelt kérdés

A napnál is világosabb, hogy itt szándékosan érvénytelenül akart szavazni a választó. Erre behúzzák Vitézy szavazatnak, mert véletlenül pont mellette keresztezte egymást a két vonal. Azért ne nézzék már hülyének az embereket.

[link]


jún. 14. 11:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
46%
18, egy demokrácia szabályait nem 1 darab párt irja. Ez rég nem demokrácia már és az itteni képen látható bizonyiték alapján kijelenthető, hogy nem csak a szavazó a kretén.
jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán miért szavazhat olyan aki nem képes egy nyomorult karikába egyértelműen egy x-et rajzolni?
jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
75%
Dikkmá há eztet án attam le hajjak meg!! :D
jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
44%

22.


húha van baj eddig a liberálisok utasították el a Mi hazánk javaslatát, hogy írástudatlanok ne szavazhassanak!


bezzeg most jól jönne nektek ! mi?

jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szabályalkotó ki akarta küszöbölni azt, hogy ne legyenek viták abból, ha valakinek túl ér az X véletlen a körön, vagy inkább + jelre hasonlít, mert az nem már nem X...

Egyszerűbb volt azt megfogalmazni, hogy egy körön belül legyen 2 vonal metszéspontja, és csókolom. De úgy tűnik sokaknak ez nagy kihívást jelentett.

jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

[link]


akármilyen eredményt is hoznak ki ebből, én ezt úgy vinném Strassburgig, ahogy csak tudnám, mi a pré ez?

jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
39%
Itt nem voltak felkészítve a szavazatszámlálók. Itt nem kell gondolkozni, ez betanított robotmunka kéne legyen, csak számolni kell. Jobb lenne ha gépek számolnának, hogy ne legyenek ilyenek. 1db metszéspontot kell keresni egy körön belül. Ha van, érvényes, ha nincs akkor nem érvényes. Ezek bizonyítják, hogy mennyire rosszul csinálták a számlálók vasárnap este. Mert úgy voltak, hogy szerintem ez ilyen, szerintem az olyan szavazat, miközben egy darab rohadt metszéspontot kell keresni.
jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
55%
Le lehet pontozni, de a szabály egyértelmű. Ez egy érvényes szavazat, és azt mutatja, hogy valaki még érvénytelenül szavazni is képtelen.
jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
75%

Pontozzatok le nyugodtan, de senkit nem érdekel a vergődésetek, mivel ez a szabály. Ha karácsonyra menne ilyen szavazat az is érvényes.

Lehet azt mondani, hogy ez egy rossz szabály, de jelenleg is így van, már évek óta, nem most találták ki.

jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

A pipás

[link]

meg az alig látható

[link]

szavazatnál én nem is arra gondolnék, hogy milyen buta ember az, akinek kihívás megérteni a két egymást metsző vonal jelentését, hanem az, hogy mennyire érdekli az illetőt, hogy a támogatottja győz-e, ha ilyen szavazatot ad rá.


Ill. egy kérdésem is lenne ehhez a képhez:

[link]

Képaláírásnak az van a 444.hu cikkében

[link]

írva, hogy ez obszcén megjegyzés. De én úgy olvastam ezt, hogy "EZ IS SOK LESZ". Ebben mi az obszcén? Vagy félreolvastam? Mondjuk tehetségesen rondán van írva: hiába nyomtatott nagybetűvel írta, mégsem egyértelmű.

jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!