Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter 30%-a kikből...

Magyar Péter 30%-a kikből tevődik össze nagyrészt?

Figyelt kérdés

jún. 13. 20:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Erről vannak már felmérések. Kb 10% Tisza szavazó szavazott legutóbb a Fideszre, de csak 3% szavazna újra a Fideszre, ha nem lenne Tisza.


Arányaiban az MKKP, Momentum, 2RK és az MMM bukott a legnagyobbat a Tisza megjelenésével. De ha jól emlékszem, akkor nagyobb veszteséget szenvedett a Mi Hazánk és a DK is, mint a Fidesz.


Egész sok bizonytalant is sikerült aktivizálniuk.

jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Csak ellenzéki nem lehet, mert akkor annyit kapott volna max, mint korábban az összefogás, sőt kevesebbet, mert vannak, akik így is az összefogásra szavaztak.


Szóval van benne fideszes is, néhány, eddig nem szavazó is.

jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50% ellenzéki, 25% fideszes és 25% inaktív szavazó teszi ki a Tisza szavazóbázisát
jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az összellenzéket nem az összefogásra értettem,hanem hogy DKtól a 2RFKig.
jún. 14. 18:19
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

Szàmos szavazás volt itt gyakorikérdéseken h MP elõtt kire szavaztàl. Van pl egy kérdés h MP szavazòk kire szavaztatok 18-ban. Ott fej fej mellett van a Jobbik, Fidesz és a Momentum (szerintem a momentum tèvesen, mert akkor mèg csak 3% ot kaptak).

Nagyrèszt a balközép erõket húzta be MP: momentum, lmp, illetve a jobbközép erõket: 18as jobbik kevèsbé radikàlis része, 2rk,mmm. DK-tól csak azokat tudta behùzni akik csak a legerõsebb ellenzèki elv miatt szavaztaka dk-ra. Illetve a Kutyàktòl azt hùzta be akik csak kìnjukban szavaztak ràjuk protest szavazatkènt

jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kutyáktól nem ment át szavazat, ők még erősebbek is lettek sokkal, mint voltak.
jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16 a 0 mandátummal tényleg erősebbek lettek..
jún. 16. 17:12
 18/19 anonim ***** válasza:
12. kerületben gondolom nem ők lettek megválasztva...
jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hál istennek a kutyàk most sem jutottak be... nagyon örültem neki h 3 % on vegetàlgatnak tovàbbra is.

Törley Katalint személyesen is ismerem és nem vagyok jó vélemènnyel róla.

jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!