Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem látja az emberek...

Miért nem látja az emberek nagyrésze, hogy Márki-Zay milyen agresszív és álságos karakter valójában?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom: NEM vagyok fideszes! Nem akarom Orbánékat a politikában. És NEM vagyok balos, jobbikos, mihazánkos, vagy bármilyen, mert perpill nincs az én kívánalmaimnak megfelelő irányzat a politikai palettán.


Innen indulva tehát: nekem MZP mérhetetlenül ellenszenves, veszélyesnek és kegyetlennek tűnik.

Megdöbbentő, hogy az emberek annyira érzelmi alapon döntenek, hogy nem veszik észre, hogy micsoda agresszív elnyomóról van szó, a jelleme szinte átsüt rajta. A vitakultúrája a látszattal ellentétben NEM értelmiségi, hanem látványelemekre épít, szidalmaz, a kisemberek szájízének megfelelően színészkedve "látványosan, felháborodva KIMOND" - és senki nem látja, hogy ez csakis a retorika része.

Láttam több vitában, megengedhetetlen a stílusa, indulatos, épphogy csak fel nem kel bunyózni.

Nekem az is baromi ellenszenves, ahogy a családjában kakaskodik, ő "A" főnök, nekem ne mondja senki, hogy nem, elég a sovány, aszott, nyúzott feleségére nézni, ha tényleg fizika szakos diplomája van, vajon miért asztalosként dolgozik? Miért nem segít neki a MZP valami könnyebb, nőnek való munkát találni?

Egyáltalán, az egész ember furcsa, ha olyan jó szakmailag, mint amilyennek mondja magát, miért is kellett neki négy különféle diploma? Minek kellett neki egy nevetséges szakból doktorizni, jelesül gazdtöriből? Ha jó valaki a szakmájában, nem kezd el mindenféle, egymással ellentéte diplomákkal bkszakodni, pláne nem sokgyerekes apaként.

A konzervativizmusa pedig, amit mutat, rosszabb, mint Orbáné, mindamellett az is elég szánalmas, hogy újabban "nemesi származásúként" szeret önmagára utalni, amire ma hivatkozni már alapból is nevetséges, ő viszont még kamu is, mert 1917es nemességre hivatkozni történeti szempontból eléggé illegitim, mondjuk úgy, ha már nemesség, a mai történelmi családok leszármazottai nem fogadnak be maguk közé egy 1917ben - utolsó király utolsó évében - kérelmezett (ez külön érdekes, vajon hogy lehetett csak úgy kérelmezni) álnemességgel bírókat. Ma ennek amúgy sincs jelentősége, ezzel szavazókat fog veszíteni, mert ellenszenves felsőbbrendűsködés ez is.

Ejtőernyősként érkezett a politikába a semmiből.

Szájhősködésen túl még mást nem láttunk tőle, viszont már most hangoztatja, hogy szakértői kormányt akar, amivel alapvetően egyet is lehetne érteni, ha nem pl: azzal a Lantos Gabriella nevű újságírócskából lett egészségügyi megmondóemberrel akarna kormányozni, aki a nyugdíjakkal és az egészségüggyel egészen borzalmas dolgokat akarna kezdeni. (Konkrétan "potyautasnak" nevezte a nyugdíjasokat, a kismamákat és a vállalkozó, nem bérből és fizetésből élőket, őstermelőket és gyesen lévő kisgyerekeseket, akiket külön fizetésre kötelezne, és nagyjából magánmódba lökné át a komplett egészségügyet, de ez a kérdés most nem erről szól.) Értelmes érveket várok, aki MZP mellett érvel és vitázni akar, mert a "fidesztroll" meg a "libsiköcsög" nem érv, és nem győz meg arról, hogy miért kellene MZPnek szavazatokat adnunk.



2021. okt. 23. 03:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy fideszes de "#FIDESZ #választás #Márki-Zay Péter #Gyurcsány #Orbán"


:D csak a fidesznyikok akarják összegyurcsányozni MZP-t :D

2021. okt. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%
Orbánhoz képest ma született bárány.
2021. okt. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Aki azzal kezd, hogy nem Fideszes, azt nem is érdemes tovább olvasni
2021. okt. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
44%

már a parizer petivel is kísérleteztek, hogy milyen suttyóval lehetne bevonzani a baloldal elveszett szavazóit


aztán gyurcsányék azt mondták, hogy all in

törölje bele bátran a disznószaros csizmáját ez a szélsőséges suttyó a ballib szavazótáborba, miközben arról beszél, hogy ő jár templomba ezért ő keresztény

2021. okt. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
26%
A fidesz a járvány alatt megölt 30e embert, plusz nem tudjuk hány ember meghalt mert hazaküldték a kórházból, nem kezelték stb... bárki jobb mint ők. Szétvan rabolva az ország, minden közvagyont kiszerveznek egyesületekbe, a benzin árán több mint 250ft odamegy hozzájuk adó formájában, a stadionok, a jachtotások, repülözgetések... és neked az a bajod hogy MZPnek van egy modora? szánalmas
2021. okt. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
5%

természetesen csak annyit tudunk eddig az MZP bohócról, hogy egy sztereotíp vidéki suttyó, még nem volt alkalma bizonyítani, hogy tolvaj is


de mivel a frakció 60%-a DK-s lesz, ezért túl nagy ábrándja remélem senkinek nincs

2021. okt. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%
Itt most nem az a kérdés hogy MZP milyen ember. Lehet hogy ő maga az antikrisztus, teljesen mindegy mert úgy vagyok vele hogy mindegy hogy ki csak valaki üsse ki végre a fideszmaffiát a nyeregből. A keresztapának buknia kell amiért eladósította, tönkretette, szétlopta az országot. Ez utóbbiak tények, lehet hogy a következő vezetés sem lesz jobb semmivel de ők még tiszta lappal indulhatnak. Orbánékról meg az isten sem moshatja le a 12 évük szennyét.
2021. okt. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
21%
attól hogy te betegesen gyűlölőd a saját hibáidért orbánt még nem kell kormányt váltani
2021. okt. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#1 Természetesen ezeket a kulcsszavakat írtam be, mégis mit kellett volna? A kérdés a gyurcsány-orbán skála között mozgó, jelen pillanatban új irányt vett ellenzéki szféra egyik vállalhatatlan figuráját igyekszik körbejárni, megtudni, vajon miért nem látja senki a valódi természetét.

Hogy te egy kulcsszóból tényleg képes vagy azt levonni, hogy akkor fideszes, az nem engem minősít, hanem a te vitára való alkalmatlanságodat bizonyítja. Nekem viszont ez nem kifizetődő, ilyen hülyeségekről vitatkozni.

2021. okt. 23. 04:46
 10/33 A kérdező kommentje:

#7: De igen, csakis az a kérdés, hogy MZP milyen ember!

Mert, Orbán milyen ember? Gyurcsány milyen ember? Mindkettőben bőven van jellemtelenség is és kivetnivaló is.

De nem lehet erre építeni egy szavazást, értsétek már meg.

Nem lehet ezzel érvelni, hogy "úgyvagyokvelee" meg hogy az a válaszom, hogy "neorbáán" vagy "negyurcsáány".

Az, hogy milyen ember, mindent elmond arról, hogy miképp kormányozna, miképp gondolkodna.

Nektek ennyi elég, hogy "tiszta lappal indul"?

Tényleg ennyi kell?

A választás után is van ám élet, milyen indokot tudnál mondani arra, hogy erre a bizonyos választás utáni életre a MZP az az ember, aki biztosíték a normálisabb jövőre?

Az a baj hogy az emberek képzetlenek és műveletlenek...emocionális alapokba kapaszkodva döntenek, drukkerkednek a politikai oldalak mentén, most épp OV vagy GYF ellen, mellett, az lényegtelen is.

Nem láttam még egy választ itt, ami a kérdésre adott volna választ.

Ami az lenne, hogy miért nem látjátok a MZP valódi karakterét.

2021. okt. 23. 04:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!