Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az újraszámlálás után...

Ha az újraszámlálás után kiderül, hogy Vitézy nyert, akkor Karácsony gratulál majd neki, és emelt fővel viseli el a vereséget?

Figyelt kérdés

jún. 13. 15:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az téves kiindulópont, hogy aki Vitézyre szavazott = fideszes.


Rengeteg embert ismerek, aki előbb ugrana szakadékba, minthogy a fideszre szavazzon, mégis Vitézyre szavazott.

jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#12 igen, nekem balliberálisként Vitézynek tetszett jobban a kampánya és a programja.

Gyurcsány szektájára pedig semmiképp nem akartam szavazni. Mert nekik köszönhetjük a 4 db 2/3-adot. Így a döntés se volt nehéz, ha nem lenne Vitézy otthon maradtam volna.


Az hogy fideszes-e Vitézy nekem nem egyértelmű. A stílusa teljesen eltér a fideszes politikusoktól, nem gyurcsányozott, hanem komoly szakpolitikai vitákat próbált kezdeményezni. Sajnos Karácsonytól csak Orbánozást kapott.

jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

"Rengeteg embert ismerek, aki előbb ugrana szakadékba, minthogy a fideszre szavazzon, mégis Vitézyre szavazott."


Igen, én is. Őket sikeresen átverték. :)


"Az hogy fideszes-e Vitézy nekem nem egyértelmű. A stílusa teljesen eltér a fideszes politikusoktó"


A Fideszben sem csak komplett idióták vannak. Vannak ott is "emberarcú" politikusok és szakpolitikusok is. Na de Vitézy Orbánnak is rokona és Erdős Péter popcézárnak is. Elég mélyen be van ágyazva ebbe a bandába. És én elhiszem, hogy Vitézy marhára ért papíron a közlekedéshez, gyakorlatilag azonban államtitkárként, kormánybiztosként és a BKK vezetőjeként sem ért el sz..rt se.

jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám, hogy sz"rt se ért el, rengeteg átalakítást ő végzett el, kezdeményezett.


Az átverés kérdése...szerintem, amit írtal, sokan tisztában vannak (én is). Viszont hozzáállásában, stílusában egyáltalán nem klasszikus fideszes, önmagában a fideszhez kötődés nem feltétlen kizáró ok. Tarlós alatt is rengeteg volt a konfliktus, azóta se kapott komolyabb pozíciót, szerintem nem említhető egy lapon klasszikus fideszesekkel.

jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Én nem mondanám, hogy sz"rt se ért el, rengeteg átalakítást ő végzett el, kezdeményezett."


Akkor másképp mondom: semmi olyat nem ért el, amit előtte vagy utána ne csinált volna meg bárki. Szeretik Vitézyt mostanában valami negyedik dimenziós szakértőnek beállítani, holott nem kiemelkedő a teljesítménye semmiben.


"Az átverés kérdése...szerintem, amit írtal, sokan tisztában vannak (én is). Viszont hozzáállásában, stílusában egyáltalán nem klasszikus fideszes, önmagában a fideszhez kötődés nem feltétlen kizáró ok."


Neked lehet, hogy nem kizáró ok a fideszes kötődés, én ezt elfogadom. Azt viszont ne játsszuk már el, hogy nem egyértelműen fideszes jelölt. Azt pedig egészen konkrétan nem tartom elképzelhetőnek, hogy ilyen lekötelezett állapotban ne szolgálná ki szó nélkül a fideszes érdekek többségét. A fideszes érdekek pedig hát, hogy is fogalmazzak... ritkán egyeznek meg az ország érdekein, nagyon ritkán mutatnak túl a szimpla lopás szintjén.

jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!