Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kérdés azokhoz, akik elhitték,...

Kérdés azokhoz, akik elhitték, hogy Vitézy független/ellenzéki, és rá szavaztak múlt vasárnap: az elmúlt napok fényében, ha holnap újból választás lenne, kire szavaznátok?

Figyelt kérdés

A kérdésem kifejezetten azokhoz az emberekhez szól, akik elhitték vagy legalábbis remélték, hogy Vitézy Dávid valóban független/ellenzéki jelölt és hogy valóban nincs mögötte a Fidesz: az elmúlt három nap fényében, miután a fideszes propagandasajtó egyértelművé tette kinek is az embere Vitézy, ha holnap ismét választani kellene, kire szavaznátok ezek után?

Nem szól tehát a kérdésem azokhoz, akik:

- amúgy is a fideszessége miatt szavaztak Vitézyre

- akik Karácsonyra vagy Grundtnerre szavaztak alapból

- akik nem mentek el szavazni, vagy érvénytelenül szavaztak.



jún. 12. 22:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nagy francokat fideszes ez csak a ti konteótok ami eléggé logikátlan is.

Egy vissza nem térő lehetőséget hagyot ki Budapest. Ilyen többet nem lesz hogy fidesz elengedi a polgármesterüket és a kisebbik rosszat kezdik támogatni.

jún. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#11 Aha, tényleg tök logikátlan, hogy Orbán rokona, aki az egyetem óta a Fidesz színeiben politizált, aki alá a Fidesz alárakta a BKV-vezérigazgatói tisztet is friss diplomásként, akire a visszalépő Szandika élő adásban buzdított mindenkit, hogy szavazzon rá, és akit a Fidesz-média ebben a percben is támogat, az biztos nem fideszes, persze, hogy is lehetne az. Javaslom elolvasni az életrajzát, pályafutását, családi kötődéseit.

A Fidesz pont hogy nem a polgármesterét engedte el, hanem a kamu jelöltjét aki amúgy is esélytelen volt, és a helyében betolta trójai falóként a valós jelöltjét, akinek a győzelmén még a vereség után is dolgoznak.

jún. 13. 01:01
 13/26 anonim ***** válasza:
#12 nem győztél meg. Szerintem szimplán üldözési mániád van és buta vagy.
jún. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#13 Pont nem érdekel mit gondolsz, ez nem meggyőzés meg vélemény kérdése, attól még a tények engem támasztanak alá. Mint mondottam, ha az életrajzát és a családját nem is vagy hajlandó megnézni, az azért több mint jelzésértékű, ahogy a fideszmédia a választás lezárultának pillanatában beállt mögé egy emberként. Biztos nagyon támogatnák ha tényleg ellenzéki lenne, erről voltak híresek az elmúlt 14 évben is.
jún. 13. 01:16
 15/26 anonim ***** válasza:
#14 túl gondolod ezt.
jún. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

#10!


Te beszélsz félre. Látom, mit linkeltél és az semmit sem bizonyít.

Megismétlem a kérdést, mert ugyanúgy nem vettéd észre, mint sokan azt, hogy Szentkirályi ki volt húzva egy vékony vonallal:


Te kire szavaztál volna, ha csak Szentkirályi és Vitézy indul?

jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ha csak Szentkirályi és Vitézy indul, akkor nyilván nem szavaztam volna, két fideszes közel egyikre sem szavazok. Ha mégis muszáj választani, akkor nyilván Vitézyre, mint értelmesebbik fideszesre. De mivel volt ellenzéki jelölt is, így nyilván fel sem merült hogy fideszesre szavazzak.
jún. 13. 23:01
 18/26 anonim ***** válasza:

#17!


Engedjük el a DK-s propagandádat, most nem ez a lényeg.

Tehát Vitézyre szavaztál volna ilyen esetben.

Erről Vitézy DK-s lett volna?

jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Te honnan veszed amúgy hogy én DK-s vagyok? Karácsonyt csak amiatt támogatom mert a Fidesz tönkreteszi az országot, elvből a fideszesek ellen szavazok, tök mindegy milyen színben indul a másik.

Önmagában ha van több választási lehetőség, sosem szavaznék a DK-ra, a Fidesz és a MiHazánk után a 3. legellenszenvesebb párt. De még mindig inkább ők mint a nemzetrontók.

jún. 14. 00:03
 20/26 anonim ***** válasza:
#19 ez a gondolkodás mód se a város javát szolgálja. Én is utálom a fideszt, de ez a kettős mérce amit toltok, nagy esztelenségre utal.
jún. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!