Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kérdés azokhoz, akik elhitték,...

Kérdés azokhoz, akik elhitték, hogy Vitézy független/ellenzéki, és rá szavaztak múlt vasárnap: az elmúlt napok fényében, ha holnap újból választás lenne, kire szavaznátok?

Figyelt kérdés

A kérdésem kifejezetten azokhoz az emberekhez szól, akik elhitték vagy legalábbis remélték, hogy Vitézy Dávid valóban független/ellenzéki jelölt és hogy valóban nincs mögötte a Fidesz: az elmúlt három nap fényében, miután a fideszes propagandasajtó egyértelművé tette kinek is az embere Vitézy, ha holnap ismét választani kellene, kire szavaznátok ezek után?

Nem szól tehát a kérdésem azokhoz, akik:

- amúgy is a fideszessége miatt szavaztak Vitézyre

- akik Karácsonyra vagy Grundtnerre szavaztak alapból

- akik nem mentek el szavazni, vagy érvénytelenül szavaztak.



jún. 12. 22:32
A kérdező szavazást indított:
ugyanúgy Vitézy Dávidra szavaznék, hiába fideszes
ezek után Karácsony Gergelyre szavaznék
Grundtner Andrásra szavaznék
érvénytelenül szavaznék
el sem mennék szavazni ezek után
19 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%

Vitezyre mert Karácsony meg akarta ölni,+:


[link]


Karácsony azt mondta, hogy ha Vitézy indul a főpolgármester-választáson, akkor ők péklapáttal fogják agyonverni az LMP-s jelöltet.


Vitézy Dávid szerint Karácsony Gergely választási csalást követett el


Szerző: Diószegi-Horváth Nóra • 4 n


[link]


Emellett jelezte azt is, hogy bejelentést tett a választási bizottságnál, és büntetőfeljelentést is tett, továbbá felszólította Karácsony Gergelyt, „hogy fejezze be a folyamatos jogsértést, és kérjen bocsánatot.”

jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%

Kimaradt egy választási lehetőség:


Annak ellenére is független, hogy a DK-s (Karácsonyista) propagandisták folyamatosan hazudnak róla.


Egy szó sem igaz abból, amit írtál. A jobboldali sajtó alig említi Vitézyt.

Nyilván a baloldali sem, mert akkor azt is meg kellene említeni, hogy a takonygerincű KariGeri egyszer sem vette fel a telefont, amikor Vitézy hívta.

jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Én Vitézyre szavaztam,és most is rá szavaznék, a fideszes kötődésével az elejétől tisztában voltam,és nyilván ez nem pozitívum a szememben, de annyira nem vagyok elfogult ilyen pártpolitikai szinten,hogy csak ezért ne szavazzak valakire. Meghallgattam több vitát,beszélgetést,és ezek alapján döntöttem mellette, rég nem láttam már ilyet,pláne kormányközeli figuráktól, hogy valaki ténylegesen konkrét ügyekről beszél, és nem ilyen egybites Gyurcsányozást tol. Nekem nem önmagában a Fidesszel van bajom,hanem a tagjainak az arrogáns korrupt viselkedésével ,ha minden Fideszes vagy fidesz közeli ember olyan lenne mint Vitézy Dávid,akkor jobb hely lenne ez az ország, de sajnos ő a kivétel és nem a szabály.
jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem hit kérdése ez, tény hogy Vitézy független és szarik bele hogy a támogatói mit akarnak.

Szerinted Orbán engedné neki ezt a újraszámlálási akcióját végig vinnie?

jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#2: [link]

Bár tudom hogy felesleges, ti fideszesek a saját szemeteknek sem hisztek, csak orbánnak és propagandistáinak.

jún. 12. 22:49
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
#5 ez mit bizonyít?
jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#6 Ja hogy szerinted az hogy Deák Dániel megafonos fidesz-propagandista belinkeli a Vitézy email-címét ahová lehet küldeni a "furcsaságokat", az nem bizonyítja a fideszes kötődést. Oké, szerintem akkor nincs mit mondanom a továbbiakban.
jún. 12. 22:54
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
#7 Karácsony Gergelyt a DK sajtója isteníti, akkor Gergely is DK-s?
jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%

#7!


Tényleg nem vagy képes felfogni, hogy ha egy független és a egy DK-s között kell választani, akkor egy jobboldali a függetlent választja?


Te kire szavaztál volna, ha csak Szentkirályi és Vitézy indul?

jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9 Minek beszélsz félre? Nem látod mit linkeltem be? Senki sem arról beszélt, hogy mi között választ egy független meg egy DK-s. Hanem arról, hogy Vitézy rohadtul nem független, hanem fideszes. És egy csomó ellenzékit vagy bizonytalant átvertek azzal hogy ő független meg LMP-s, miközben kő fideszes, és most már tolja ezerrel a fideszes propaganda is.

Éppen ezért tettem fel a kérdésem, hogy miután Vitézy és a Fidesz színt vallott, kire szavazna ezután az aki elhitte hogy ő független.

jún. 12. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!