Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kutyapárt és momentumos...

Kutyapárt és momentumos szavazòk: kitartotok ajelenlegi pártotok mellett vagy új pàrtot kerestek?

Figyelt kérdés
Kuttapàrt sokatszor sem èrte el az 5%-ot, ráadásul most volt a legtöbb esèlye elèrni és még a 4% sem lett meg. Momentum pedig lefelé menõ pályán van ès szintèn nem lett meg a 4% sem. Kitartotok a pártotok mellett és kidobjátok a szavazatotokat vagy ùj pàrtot kerestek?

jún. 12. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Én finoman szólva furcsállom, ha egy értelmes ember olyanokat mond, hogy "Tiszára szavazok innentől,".

Ember! 2 év múlva lesznek a választások, te komolyan MOST eldöntöd, hogy egy olyen pártra fogsz szavazni, melyből összesen egyetlen embert ismersz, azt is 2 hónapja?

Azt értem, hogy valakinek szimpatikus Magyar Péter, de most eldönteni, hogy 2 év múlva mire fogsz szavazni? Mennyivel vagy jobb, mint a fidesz-hívő öreg nénik, akik bármi is történik, Orbánra szavaznak?

jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lord Gauldoth ***** válasza:
41%

#11


Gondolom elég körülményes lenne mindig minden üzenetbe belerakni azokat a kitételeket, hogy: "Ha nem változik a politikájuk, ha nem buknak le súlyos botrányokkal, pedofilvédéssel vagy lomb nélküli lombkoronaösvénnyel, stb-vel, ha nem szűnnek meg addig, ha a világpolitika nem változik addig, stb.


Aki nem akarja ezeket a kitételeket mindig kiírni, az ezt úgy fogalmazza meg, hogy a jövőben "X"-re szavazok. Ez nem azt jelenti ilyenkor hogy most kijelentme, és mindegy mit tesznek innentől, rájuk szavazok.


Hjajj.

jún. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lord Gauldoth , te vagy az a félig-halott?😁💀 Gratulálok,hogy szembeszálltál a mestereddel, a teljesen megtébolyult Kalibarr-al és legyőzted,megállítottad a gonosz tervét. Heroes of Might and Magic IV. Half-Death az egyik kedvenc campaign-om.
jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lord Gauldoth ***** válasza:
Lol, nem sűrűn ismertek eddog fel. Az egyetlen amit megbántam az az, amit Alana papnővel tettem.
jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!