Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az, hogy Karácsony...

Szerintetek az, hogy Karácsony a DK logójával a neve mellett indult szavazatokat hozott, vagy elvett tőle?

Figyelt kérdés

jún. 10. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Inkább elvett, sok Gyurcsány-ellenest elriasztott.
Inkább hozott, sok DK-s szavazott rá, aki egyébként nem szavazott volna, ha nem a DK-val indul.
Nem volt jelentősége, kb ugyanennyi szavazata lett volna.
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Határozottan vitt, tegnapi eredményből is láthatjuk, hogy nagyon sok ellenzéki sem kedveli a DK-t, habár ez már évek óta tudjuk, csak vannak akik erre minden alkalommal rádöbbennek, főleg a DK-sok.
jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Elvett és lemosnia is nehéz lesz magáról.
jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább hozott. A tevékenysége alapján nem választották volna meg, Vitézi a szakmai vitákban simán lemosta. Csak azért szavaztak rá, mert ellenzéki.
jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvett. Én sem jó szívvel húztam be mellé az ikszet, és nem azért, mert nem lettem volna elégedett az eddigi munkájával, hanem mert jelen helyzetben is a DK-val indult. Volt olyan ismerősöm is, aki nagyon antifideszes, de emiatt inkább érvénytelen szavazatot adott le.
jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!