Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fogja lekommunikálni a...

Hogy fogja lekommunikálni a FIDESZ, hogy jó eséllyel elbukták a fővarost?

Figyelt kérdés

Rendben, várjuk ki a végét, de Gulyás Gergely sem làt sok esélyt az eredmény megváltoztatására. S úgy tűnik, a Fideszt nagyon nem is érdeikli. Ünneplik, hogy a Momentum kiesett, ez nekik a hatalmas siker.


23 kerületből 17-ben nem fidesz jelölt győzött. Illetve várjuk meg az I. kerületnél mi lesz, de vélhetőleg ott sem lesz változás.



jún. 12. 13:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%

20# Ezek mind teljesen jogos észrevételek! Én is járok Pesten, borzasztó, hogy egy európai városban megtörténhet egy Örs vezér tér, ahogyan az kinéz... 70-es évek... Vagy mintha már Albániában lennél.


Na de. Te a pénz nem megfelelő elosztásáról beszélsz a főváráson belül. Enne sajnos még kevesebb beleszólása van a vidéknek. Ezek a főváros belügyei. Nem tudok rá mit mondani sajnos.

jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%

#21 - Sajnos nem a főváros belügyei. Ezeket mind a fidesz erőlteti rá a városra, és a központi költségvetésen keresztül fizeti ki, Budapest és az önkormányzat ebből semmit nem lát.


A főváros valódi belügyeire kb semmi pénz nem jut.

jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22# Szomorú. Többet érdemelne a város. Csodálatos hely lehetne földrajzi adottságait nézve.
jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
62%
10) az azért erős túlzás.GYMS megyében lehet,de az Alföldi régiók mind csődben vannak.
jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 HakapiszikMatyi ***** válasza:

Hmmm. Éppen nem a kérdésre válsz, csak beugrott:

1986-tól elég sok Nyugati zenekar jött az országba koncertre. 100e-es tömegről beszélünk... Vasárnap hajnali 2-kor még szemét hegyek vannak az utcán, és Hétfő reggel semmi...

Most: ( Nem vicc, mert magam láttam az Őrsön.)

Jön a takarító, és lefényképezi a helyszint, utána a szeméttárolót, majd kiüríti a szemetest, és összesöpri, ami benne volt a képben. ( Azon kívüli szemetet ott hagyja.) Készít egy képet a helyszínről, az üres kukáról, és ballag tovább.

Korán volt, így lehet, hogy csak álmodtam... Valaki látott ilyet még?

jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
58%

Ez nagyon vicces, hogy DUPLÁN is elbukták Budapestet! Jaj én úgy röhögtem!


Hogy kieszelték ezt a naaagy "cselt" Schmidt Marikáék nyaralójában, az Adrián, hogy majd jól betolnak és lemondatnak utolsó pillanatban egy fideszest, hogy megsegítsék a Fidesz-bábot! :)))))


Ez se jött össze! Kikapott a fideszes és a fideszbérenc is, egymás után, Karácsony Gergőtől, egyetlen választás alatt! :)))))


Ungár Petike kénytelen lesz más módon kielégíteni orbánt a következő nyaraláskor! :)))))))

jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!